We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kijk naar de zelfbewuste vormgeving. Ontdek de vernieuwende technologie aan boord. De Opel Vivaro-e Combi is een unieke elektrische auto. Nooit meer naar de pomp! De elektromotor opladen en rijden maar! De auto is van het bouwjaar 2023 en is van de eerste eigenaar. Wat een heerlijk ruim gevoel en zoveel licht geeft dat glazen panoramadak! Achterportieren kunnen gemakkelijk beschadigd raken als ze bijvoorbeeld door de wind bij uitstappen openslaan. Dat zal niet gebeuren met de aanwezige schuifdeur achter.
Via het audiosysteem beluistert u een groot aantal zenders via DAB-radio. De cruise control zorgt voor zorgeloos, ontspannen en zuinig rijgedrag. In de zomer zit u ontspannen achter het stuur dankzij de ingebouwde airconditioning. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van buitentemperatuurmeter en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Maak nu een afspraak als u met deze elektrische auto een proefrit wilt maken.
De geadverteerde prijs is op basis van ons basispakket. Deze occasion kan ook geleverd worden met het BOVAG pakket voor de prijs van: € 28.895,- excl. BTW!
Zie onze website www.autoraaijmakers.nl voor meer info over onze afleverpakketten.
Wij zijn BOVAG lid en bestaan 30 jaar, in onze advertenties staan gegarandeerde kilometerstanden en bouwjaren. Alle auto’s worden bij ons met het basispakket afgeleverd, u heeft zelf de keuze om het BOVAG pakket af te sluiten tegen meerprijs. Deze Bovag garantie geldt voor 20.000 kilometer, tevens moet het onderhoud bij ons in de werkplaats worden uitgevoerd. Het basispakket is zonder enige vorm van garantie. Bij ons heeft u de keuze uit gemiddeld 100 auto’s met wekelijks veel wisseling in de voorraad. Inruil en financiering is bij alle auto’s mogelijk. Voor meer info 's avonds of in het weekend neem contact op met Tim: 06-24418477. Via WhatsApp ook bereikbaar tevens op 06-21701751.
Voor meer info en ons totale aanbod kijk op: www.autoraaijmakers.nl
Het basispakket bestaat bij ons o.a. uit:
- Vloeistoffen worden allemaal gecontroleerd en zo nodig op peil gezet
- Wij leveren de auto met een geldige APK
- De kilometerstand is gecontroleerd en er zit een tellerrapport bij van de RDW
- Prijs is inclusief tenaamstellingkosten
- Onderhoudshistorie is aantoonbaar
- Auto is gereinigd van buiten en binnen
- Als de auto met het basispakket gekocht wordt, is dit zonder enige garantie
- Inruil van auto/motor en financiering is altijd mogelijk