

Opel Movano
2.3 Turbo L3H1 - bakwagen - airco - cruise control - nette bus
€ 25.9502021106.019 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (2 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 24 juni 2021 |
| APK | 27 juni 2025 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 46.463 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 239 - € 239 |
bakmaten;
- 4.20 Lang
- 2.20 Hoog
- 2.15 Breed
Laadklep;
- 1.60 lang
- 2.20 breed
Carrosserievorm: Chassis cabine
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 871 kg
Wielbasis: 433 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Voor meer foto's bekijk onze website. For more pictures check our website. www.hvrtrading.nl
- Financiering is eventueel mogelijk.
- Inruil is mogelijk.
Wij zijn een RDW erkend bedrijf, met ruim 25 jaar ervaring in de autobranche. Uiteraard kunnen we uw oude auto direct vrijwaren en de nieuwe auto op uw naam zetten.
U heeft bij ons ook de mogelijkheid om te pinnen of te telebankieren
Voor een kop koffie en een proefrit bent u van harte welkom!
We hebben altijd ongeveer 70 personen en bedrijfswagens op voorraad.
Ook kunt u op onze website onze bedrijfsvoorraad vinden www.hvrtrading.nl
HVR Trading
Kanaalstraat 41b
5691 NB Son & Breugel
mob: +31(0)651817611
info@hvrtrading.nl
www.hvrtrading.nl
openingstijden:
Maandag t/m vrijdag van 09:00 tm 17:30 uur
zaterdag van 10:00 t/m 16:00 uur
onder voorbehoud van fouten en wijzigingen.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (2 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.299 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 360 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 6.293 x 2.070 x 2.258 mm |
| Draaicirkel | 15,7 m |
| gewicht | 2.629 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Actieradius | 645 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 12,3 l/100km (1 op 8,1) |




