
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Opel Movano
2.3 CDTI L2H3 2015 AIRCO NAVI MARGE NAP
€ 5.7502015182.241 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 8 mei 2015 |
| APK | 25 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 48.729 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Omschrijving
Rijd en schakelt perfect!
Motor gearbox 100%
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Audio-navigatie full map
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
Exterieur
- Halogeen mistlampen
Overig
- Tussenschot volledig
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 1.635 kg
Wielbasis: 368 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2
Bedrijfsinformatie
FINANCIEREN:
Heeft u een auto gezien en wilt u deze financieren? dat is mogelijk bij ons, informeer naar de scherpe mogelijkheden!
OPENINGSTIJDEN:
Wij werken alleen op afspraak, de kans dat u voor een gesloten deur staat is dan ook klein.
Eventueel kunnen wij ook een afspraak maken in de avond of in het weekend.
Bel ons voor een afspraak.
U kunt ons telefonisch 7 dagen per week bereiken, indien geen gehoor? Wij bellen u terug!
Inruil van u auto, motor, scooter, is allemaal mogelijk bij ons!
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.299 cc |
| Max. vermogen | 120 kW (163 pk) |
| Max. koppel | 360 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.548 x 2.070 x 2.749 mm |
| Draaicirkel | 13,6 m |
| gewicht | 1.865 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 154 km/h |
| Actieradius | 1.159 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| CO2-uitstoot | 180 g/km |
Opties
Palm Auto's B.V.
Wilmersdorf 17327 AD Apeldoorn

















