
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Opel Movano
2.3Turbo 150PK L2H2 Imperiaal | Trekhaak | Kastinrichting | 3-Zits | Airco | Cruise
€ 15.950202185.906 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 1 april 2021 |
| APK | 4 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 50.477 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 174 - € 174 |
Omschrijving
Als je op zoek bent naar ongeëvenaarde betrouwbaarheid en vlekkeloze engineering, dan is deze Duitse auto precies wat je nodig hebt. Deze dealeronderhouden auto is van de eerste eigenaar. Deze diesel heeft een handgeschakelde zesversnellingsbak. Je wordt in deze auto ook getrakteerd op twee achterdeuren en warmtewerend glas.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Audiovolume aanpassen of wisselen van radiozender: dat gaat makkelijk en veilig met de audiobediening op het stuur. De cruise control zorgt voor zorgeloos, ontspannen en zuinig rijgedrag. Deze auto heeft airconditioning aan boord. Extra opties op deze auto zijn: centrale portiervergrendeling en boordcomputer.
Zoals je mag verwachten van deze Opel Movano is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De brake assist zorgt voor een kortere remweg tijdens een noodstop.
Als je meer wilt weten over deze auto, dan vertellen we je dat graag. Bel of mail je ons vandaag nog?
Aanvullende opties en accessoires
Interieur
- Laadruimte betimmerd
Overige
- Achterdeuren
- Airbag(s)
- Bijrijdersbank
- Comfort-Plus-pakket
- El. Spiegels
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: jun. 2019 - aug. 2021
Cabine: enkel
Referentienummer: 13135
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.551 kg
Lengte/hoogte: L2H2
Wielbasis: 368 cm
Functioneel
Afmetingen laadruimte: 308 x 176 x 190 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 1
Productveiligheid
Fabrikant: DUTCH Vans Mercuriusweg 41 3771NC BARNEVELD, NL 0342765557 http://www.dutchvans.com robot@dutchvans.com
Bedrijfsinformatie
LEASE / INRUIL / FINANCIEREN IS MOGELIJK.
Prijzen zijn (tenzij anders vermeld) exclusief BTW 21%.
U vindt ons midden in Nederland (Barneveld), centraal gelegen aan de A1 en daarmee uitstekend te bereiken. Wij helpen u graag bij het vinden van een passende oplossing die aansluit op uw specifieke wensen en budget. Binnen ons assortiment vindt u vooraanstaande merken zoals onder andere; Fiat, Ford, Iveco, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault en Volkswagen.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.299 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 385 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.550 x 2.070 x 2.500 mm |
| Draaicirkel | 13,6 m |
| gewicht | 1.949 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Actieradius | 1.290 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| CO2-uitstoot | 163 g/km |
Opties
DUTCH Vans
Mercuriusweg 413771 NC Barneveld

























