
Opel Movano-e
Electric L3H2 Zwaar 3.5t 70 kWh | NAVI | CAMERA | 3-ZITS | AIRCO | PARKEERSENSOREN | POST NL | POSTNL

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 24 augustus 2022 |
| APK | 24 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 81.056 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 249 - € 249 |
Omschrijving
Of-ie nou nieuw is of gebruikt, Opel staat altijd bovenaan bij de topmerken. Wat een rijervaring, die elektromotor. Forse actieradius, nul uitstoot en heerlijk pittig rijgedrag! Een openzwaaiend portier kan flink wat wind vangen, met gevaarlijke gevolgen. Dat zal niet gebeuren met de handige, ruime schuifdeur. Ook LED-dagrijverlichting, extra getint glas en verstelbare lendensteunen zijn aan boord.
'Boem is ho'? Niet met deze achteruitrijcamera. U ziet achter net zo goed als voor en krijgt een duidelijk geluidssignaal! Locatie, motorconditie, storingen... via Connected Services krijgt u alle vitale info over de auto door. Ook handig bij pech! Met het navigatiesysteem kiest u de snelste route naar uw eindbestemming. Altijd twee handen aan het stuur, wel zo veilig en gemakkelijk. Ook daaraan is gedacht, met de audiobediening op het stuur. De DAB-ontvanger zorgt voor een ruime keuze uit digitale radiozenders en een kristalheldere geluidsweergave. Deze Opel is voorzien van cruise control, lederen stuur en versnellingspook, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen u onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen u als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. Een veilige extra is de Brake Assist. Uit onderzoek blijkt dat bestuurders bij een noodstop niet het maximum uit hun remkracht halen. Met deze automatische remondersteuning wel.
Bent u geïnteresseerd in deze elektrische auto? Neem dan nu contact met ons op.
Bedrijfsinformatie
Mulder Van Mill is officieel dealer van de merken Citroën, Fiat, Abarth, Jeep, Opel, Peugeot en Leapmotor.
Standaard leveren wij onze kwaliteitsoccasions inclusief het ‘Mulder Van Mill Occasion Basis Afleverpakket’, waarin alle onvermijdelijke kosten zijn inbegrepen, zoals kenteken tenaamstelling en, indien van toepassing, een RDW-vrijwaring voor uw inruilauto. Om uw 'nieuwe' auto in de best mogelijke staat af te leveren, adviseren wij u te kiezen voor een upgrade. Voor slechts € 1.099,- bieden wij het ‘Mulder Van Mill Occasion Comfort Afleverpakket’ aan, waarbij alles tot in de puntjes wordt verzorgd en u kunt rekenen op uitgebreide garantiezekerheden. Voor een meer complete ervaring kunt u, tegen een meerprijs van € 300,-, ook het ‘Mulder Van Mill Occasion Excellent Afleverpakket’ kiezen.
Uw auto financieren? Met onze EXTRA LAGE RENTE DEALS hebben wij altijd een passend financieringsvoorstel. Profiteer bij de aankoop van uw nieuwe auto van rentetarieven vanaf 5,9%. Vraag onze verkoopadviseurs naar de mogelijkheden.
Geïnteresseerd in deze auto? Kom langs bij onze vestiging, bel ons, of vraag online meer informatie aan. Bent u op zoek naar een andere auto? Wij hebben circa 300 kwaliteitsoccasions op voorraad van diverse merken en heten u van harte welkom voor een uitgebreide bezichtiging of proefrit.
Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg samenstellen, kunnen er geen rechten worden ontleend aan onjuiste vermeldingen van uitrustingsniveaus, opties of accessoires. Wij adviseren u dan ook om, voor uw aankoop, alle details die van invloed kunnen zijn op uw beslissing te verifiëren.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Extra getint glas
- Icy White (P0PR)
Interieur & Comfort
- lendesteunen (verstelbaar)
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Tussenschot volledig
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- Pack Connect Nav (J6CD)
- Pack Light & Sight (J6CE)
- RDW-leges
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: 2022 - 2024
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 224 km
Maten en gewichten
Laadvermogen: 840 kg
Lengte/hoogte: L3H2
Wielbasis: 403 cm
Interieur
Interieurkleur: -
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Nederland B.V. Lemelerbergweg 12 1101AJ Amsterdam, NL 0882112700 www.stellantis.com customercare.nl@stellantis.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee

Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 6.363 x 2.050 x 2.764 mm |
| Draaicirkel | 14,2 m |
| gewicht | 2.660 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 13.000 l |
| Topsnelheid | 110 km/h |
| Actieradius | 224 km |
Opties
Mulder Van Mill Bedrijfswagencentrum
Pieter Zeemanweg 503316 GZ Dordrecht


























































