
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Opel Movano
2.3 CDTI L3H2 Airco, navigatie, cruise controle, achteruitrijcamera, licht metalen velgen, side-bars, enz. PRIJS IS EX BTW.

Opel Movano
2.3 CDTI L3H2 Airco, navigatie, cruise controle, achteruitrijcamera, licht metalen velgen, side-bars, enz. PRIJS IS EX BTW.
€ 12.7502018143.649 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 5 november 2018 |
| APK | 9 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 47.196 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 211 - € 211 |
Omschrijving
Genoemde prijs is incl aflevering en nieuwe apk, rokersvrije auto, nette bedrijfswagen.
Strakke lijnen en klassieke vormen die evenwichtig zijn geproportioneerd: de Opel Movano is een stijlvolle en markante verschijning op de weg. Zijn krachtige motor en doordachte onderstel maken bovendien alle verwachtingen waar. Met zijn dieselmotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Parkeerschade door openslaande deuren is er niet bij. De schuifdeur wordt dicht langs de zijkant geleid en uitstappen gaat supergemakkelijk.
Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. Wat wilt u onderweg horen? Er is volop keus, dankzij bluetooth. Het navigatiesysteem is met het audiosysteem gecombineerd. Voor de lange ritten is de cruise control een verademing. Vanzelfsprekend is deze auto ook van airconditioning voorzien. Met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur is deze auto helemaal compleet.
LET OP PRIJS IS EX BTW.
Nieuwsgierig? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
Kijk voor alle foto,s op www.vakgarageboersma.nl
Op fouten in de omschrijving kan geen aanspraak worden gemaakt.
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Audio-navigatie full map
Interieur
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Overige
- Bluetooth
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: mrt. 2016 - okt. 2019
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.201 kg
Lengte/hoogte: L3H2
Wielbasis: 433 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Vakgarage Boersma Lombok 11 9951SC WINSUM GN, NL 0595442222 http://www.garageboersma.nl info@vakgarageboersma.nl
Bedrijfsinformatie
Bij Garage Boersma in Winsum onderhouden we alle merken en type auto’s: goed, snel en tegen een voordelig tarief. Compleet onderhoud; van APK, reparatie, banden, uitlaat, trekhaken tot elektronische diagnose. Is de auto aan onderhoud toe? Naar Garage Boersma! Benieuwd naar wat het onderhoud aan uw auto kost? Bel 0595-442222
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.299 cc |
| Max. vermogen | 82 kW (112 pk) |
| Max. koppel | 290 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 6.200 x 2.070 x 2.550 mm |
| gewicht | 2.299 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Actieradius | 1.012 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,0 l/100km (1 op 11,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,9 l/100km (1 op 12,7) |
| CO2-uitstoot | 207 g/km |
Opties
Vakgarage Boersma
Lombok 119951 SC Winsum



















