

Opel Mokka
X 1.4 Turbo Innovation automaat
€ 14.950201975.796 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 mei 2019 |
| APK | 23 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 34.747 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Opel Mokka x 1.4 Automaat incl. onderhoudsbeurt
Opel Mokka X 1.4 Turbo Innovation automaat
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
AUTOBERDIJFDEZWETTE
Sinds 1993 gevestigd in Feanwâlden Openingstijden: Maandag t/m vrijdag 9.00-17.00h. Zaterdag 10.00-16.00h. Prijswijzigingen en zetfouten voorbehouden.
***Opel Mokka X 1.4 Turbo
Automaat .
Incl. onderhoudsbeurt
Inc. Garantie pakket
De auto is van binnen en buiten zeer goed onderhouden***
Een Opel is voor iedereen. Dat wil zeggen: iedereen die ondanks een vriendelijke prijs toch hoge eisen stelt aan kwaliteit, comfort en prestaties. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. De auto is uitgerust met lederen bekleding. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! Neem plaats achter het stuur en ervaar de weldaad van de comfortstoelen. Tot de uitrusting behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
'Boem is ho'? Niet met deze achteruitrijcamera. U ziet achter net zo goed als voor en krijgt een duidelijk geluidssignaal! Bij deze auto is uw smartphone een geavanceerde afstandsbediening. Remote services brengen u overal in contact met uw auto. De bediening van het audiosysteem gebeurt met knoppen op het stuur. De audio is overigens voorzien van dab-radio voor een altijd heldere ontvangst. Ook is de auto voorzien van electronic climate control. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Opel heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. Met WIFI-hotspot, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze auto helemaal compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Opel Mokka X is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Het forward collision warning-systeem berekent via een sensor de afstand tot het verkeer vóór u en komt in actie als er gevaar bestaat van een botsing. De auto is ook uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Even bellen voor een afspraak en deze Opel staat voor u klaar!
Kijk ook voor onze andere Occasions op www.autobedrikjfdezwette.nl
Wij hanteren GEEN afleveringskosten.
Bovendien staan wij in voor de juistheid van de vermelde bouwjaren en kilometerstanden.
Garantie en Financiering mogelijk
Voor nadere informatie kunt u ons bellen en/of geheel vrijblijvend een bezoek brengen aan ons bedrijf gevestigd:
Autobedrijf de Zwette
De Zwette 3e
9269RC Feanwalden
0511476115
info@carwashdezwette.nl
autobedrijfdezwette.nl/
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.364 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.280 x 1.780 x 1.658 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.309 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.843 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 356 - 1.372 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,7 s |
| Actieradius | 768 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| CO2-uitstoot | 157 g/km |
| Energielabel | F |




