

Opel Mokka
1.2 Turbo Business Elegance 2021 LED CAMERA CRUISE
€ 18.400202165.411 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 december 2021 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Prachtige Opel Mokka 1.2 Turbo Business Elegance uit 2021.
Auto word standaard afgeleverd met een nieuwe APK, vloeistoffencheck en complete check.
Mobiliteit en innovatie voor iedereen bereikbaar maken. Daar staat Opel al jaren om bekend. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een driecilinder motor en een automatische transmissie. Op koude en donkere dagen zijn de verwarmbare voorstoelen een uitkomst. Perfect zicht bij nacht en slecht weer? Dat leveren de koplampen met matrix LED-verlichting. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Hoeveel ruimte heeft u nog bij het inparkeren? De achteruitrijcamera brengt helder in beeld wat zich achter de auto bevindt en geeft een geluidssignaal. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Als u 'm vraagt 'hoe gaat het?' geeft deze auto zelf het antwoord. Via de app op uw smartphone. U checkt de meters waar u maar wilt, of activeert diverse functies alvast. Wat wilt u onderweg horen? Er is volop keus, dankzij bluetooth. Het navigatiesysteem is met het audiosysteem gecombineerd. Geen gedoe met snoertjes! De draadloze telefoonlader zorgt onderweg weer voor een volle smartphone-accu. Ook is de Opel uitgerust met: electronic climate control, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur.
In de Opel Mokka heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Opel. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Het risico van een kop-staartbotsing wordt aanzienlijk verminderd door de forward collision warning. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie, accident avoidance system, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Bent u nieuwsgierig geworden? Bel ons nu of mail ons voor meer informatie.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/65 R17
Laadvermogen: 545 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal handzenders: 2
Beschikbare afleverpakketten:
Voor vragen, interesse of bezichtiging graag even bellen of berichtje sturen.
6 dagen per week geopend op afspraak!
Maandag t/m Zaterdag
! INRUIL MOGELIJK ! Graag ontvangen wij enkele duidelijke foto's van het in- exterieur, kilometerstand en vermeld daarbij eventuele beschadigingen en of mankementen. De foto's kunt u sturen via Whats'App 06-45085827.
* De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is om contact op te nemen voor opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden. Aan de optielijst kan geen rechten worden ontleend.
Met vriendelijke groet,
Van Dam Automotive
06-45085827
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.150 x 1.790 x 1.520 mm |
| gewicht | 1.195 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.740 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 111 g/km |
| Energielabel | C |




