

Opel Mokka
X 1.4 Turbo Innovation|Pano|Camera|Trekhaak|Soelver.
€ 12.4502017110.926 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 februari 2017 |
| APK | 2 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 29.819 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Mooie goed onderhouden auto compleet met boekjes en twee sleutels. Afgeleverd met nieuweAPK, afleverbeurt en professioneelgepoetst zonder verder bijkomende kosten! Deze Mokka is vanaf 2023 bij ons in onderhoud geweest waarbij nooit op kosten is bespaard. Het is een bomvolle auto met bijna alle mogelijke opties!
Voor vragen over deze auto bel, mail of doe gewoon even een berichtje via WhatsApp. Meer foto's in de beste kwaliteit staan op onze site www.autorenz.nl Natuurlijk kunt u ook gewoon langskomen bij onze showroom om deze auto in alle rust te bekijken onder het genot van een lekker bakje koffie en voor het maken van een proefrit als u dit wilt.
Kwaliteit, techniek, prestaties en rijcomfort. Geldt voor alle Duitse merken. Daar kunt u blind van op aan. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Maximaal comfort en stijl krijgt u dankzij het lederen interieur. Tijdens gure dagen is het prettig zitten in de verwarmbare voorstoelen. Ontspannen rijden in een optimale zithouding: daarvoor zorgen de comfortstoelen. Licht, luxe en gemak komen samen in de vorm van het elektrische bediende glazen panoramadak. Deze Opel Mokka X heeft een verwarmd stuurwiel. Nooit meer koude handen onderweg. In deze Opel profiteert u onder andere ook van: 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Met een gerust hart achteruitrijden? Dat kan, dankzij de achteruitrijcamera. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. De auto's van vandaag rijden niet alleen subliem, maar luisteren ook goed. Via een speciale app kunt u overal diverse functies controleren en de status van de auto inzien. U kunt tijdens de rit uw ogen steeds op de weg houden, want het audiosysteem (met dab!) en het navigatiesysteem kunt u bedienen vanaf het stuur. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige electronic climate control. En deze auto heeft ook regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer als standaard uitrusting.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden. De verkeersborddetectie ondersteunt u tijdens elke rit. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Opel bovendien hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Bent u nieuwsgierig geworden? Bel ons nu of mail ons voor meer informatie.
Informatie van de verkoper:
De prijs voor deze auto is inclusief een geldige APK van tenminste 6 maanden, tenaamstelling, een pre-inspectie en een vloeistoffencontrole. Momenteel hanteren wij een handelsactie waarbij wij onze auto's aanbieden tegen een meeneemprijs, dat wil zeggen exclusief garantie. Garantie van 6 tot 24 maanden is mogelijk tegen een meerprijs in overleg met u. Wij bieden Autotrust-, Bovag- en fabrieksgarantie.
Na openingstijden mag u bellen met 06-53835304.
Deze advertentie en de inhoud is met grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan de foutieve invoer van onder andere opties, voertuig gegevens, druk-zet fouten en accessoires.
Modelreeks: 2016 - 2019
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 534 kg
Wielbasis: 256 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 140 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Geldige APK, en onderhoudsbeurt
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.364 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.280 x 1.780 x 1.658 mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.294 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.828 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 356 - 1.372 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 898 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 140 g/km |
| Energielabel | D |




