
Opel Mokka
1.2 130pk GS Automaat | Apple Carplay/Android Auto | Climate Control | Camera | Cruise Control | LED | 17"LMV |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 mei 2025 |
| APK | 12 mei 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 39.942 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Als u gaat voor kwaliteit zonder compromis, dan is deze Opel Mokka een auto voor u. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Bij de uitrusting van deze Opel horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Met het digitale dashboard van deze auto is de aanpassing van uw cockpitinterface een fluitje van een cent. Omdat u nou eenmaal geen ogen in uw achterhoofd heeft, is het altijd lastig om achteruit te rijden zonder brokken te maken. De achteruitrijcamera lost dat probleem op. Ook is de auto voorzien van electronic climate control. Knoppen voor audio-aanpassingen zijn onder direct handbereik met de audiobediening op het stuur. De DAB-ontvanger zorgt voor een ruime keuze uit digitale radiozenders en een kristalheldere geluidsweergave. Met sportstuur met schakelpaddels, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze Opel helemaal compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Opel Mokka samen. U rijdt ook veiliger omdat deze auto voor u de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op uw instrumentarium geprojecteerd, zodat u ze niet kunt missen. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Op lange ritten voorkomt de vermoeidheidsassistent dat uw concentratie afneemt. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Bel nu onze verkoopadviseur voor een proefrit!
Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.
Van harte welkom!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 17 inch Lichtmetalen velgen in zwart
- afwijkende dakkleur
- Arctis White (P0WP)
- buitenspiegels in andere kleur
- Donker getinte ramen achter (VD09)
- glans exterieur delen
- Warmtewerende voorruit
Interieur & Comfort
- binnenspiegel automatisch dimmend
- hemelbekleding donker
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuur kunstleder
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2024
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 493 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieur
Interieurkleur: -
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Beschikbare afleverpakketten:
- Nefkens Basis (inbegrepen):
Iedere occasion van Nefkens wordt standaard geleverd met 12 maanden BOVAG-garantie (op personenauto's) of 6 maanden BOVAG-garantie (op bedrijfswagens).
Standaard inbegrepen bij de BOVAG garantie onder anderen de BOVAG 40-Puntencheck en BOVAG omruilgarantie. Vraag naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden) - Nefkens Premium Personenauto's (€ 995 meerprijs):
Iedere occasion van NEFKENS wordt gecontroleerd op minimaal 100 kwaliteitspunten, inclusief historie, kilometerstand en eventuele schade. U profiteert van minimaal 12 maanden BOVAG-garantie, aantrekkelijke financieringsvoorwaarden en professioneel advies. Voor extra zekerheid bieden wij u ons Premium afleverpakket aan, inclusief uitgebreide controles en service. Dit afleverpakket is van toepassing op modellen tot 2 jaar oud en/of met een kilometerstand tot 50.000. Bij elektrische voertuigen garanderen wij daarnaast een minimum batterijcapaciteit van 70%.
- 12 maanden aanvullende garantie (Totaal 24 maanden garantie)
- Onderhoudsbeurt volgens schema voor aflevering
- Distributieriem (indien aanwezig) minimaal 12 maanden of 20.000 km onderhoudsvrij
- Remmen en banden minimaal 12 maanden of 10.000 km onderhoudsvrij
- APK minimaal 12 maanden geldig
- 12 maanden pechhulp in Europa
- 14 dagen of 1000 kilometer omruilgarantie
- Waxoyl pantser lakbehandeling
- Minimaal een halfvolle tank brandstof óf volle accu voor EV-modellen
- Safetypakket met hesjes, gevarendriehoek en verbanddoos
- Gratis vervangend vervoer bij garantiereparaties van meer dan 24 uur
- Voor EV-modellen: Batterij gezondheidstoestand test
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Nefkens Basis"): SPOTiCAR Premium (24 maanden); BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.150 x 1.790 x 1.523 mm |
| gewicht | 1.217 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.710 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 655 kg |
| Inhoud bagageruimte | 350 - 1.105 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 745 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 138 g/km |
| Energielabel | F |
Opties
Nefkens Oirschot
Bestseweg 475688 NP Oirschot














































