Opel Mokka

1.2 Turbo Hybrid GS AUT. | NAVIGATIE | CAMERA | ALCANTARA BEKLEDING | APPLE CARPLAY ANDROID AUTO | BLACK PACK | LMV 17 inch

PoweredBy
Opel Mokka
1.2 Turbo Hybrid GS AUT. | NAVIGATIE | CAMERA | ALCANTARA BEKLEDING | APPLE CARPLAY ANDROID AUTO | BLACK PACK | LMV 17 inch
€ 30.49520245.000 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • Automatisch

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurGrijs
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 1 december 2024
BTW aftrekbaar ja
Wegenbelasting/3mnd € 192 - € 211

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Hedin Automotive Hoogeveen (5O)

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Opel Mokka is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Opel Mokka

Omschrijving

PRIVATE LEASE AANBIEDING 599,- PER MAAND (60 maanden, 10.000 km per jaar)

De Opel Mokka combineert comfort met een uitstekende wegligging en dynamische rijkwaliteiten. Dankzij zijn verbrandingsmotor en de elektromotor is het brandstofverbruik van deze auto laag in zijn klasse. Ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten zijn aan boord.

Twijfelen hoeveel ruimte je achter de auto hebt? Met de achteruitrijcamera weet je altijd hoeveel centimeter! Onderweg kun jij veilig genieten van het audiosysteem met DAB-radio en het navigatiesysteem. Want in deze Opel bedien je ze vanaf het stuurwiel. Ook is de auto voorzien van electronic climate control. In deze Opel kun je je concentreren op het verkeer, terwijl de auto de omgeving voor je in de gaten houdt. Een automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat de verlichting aangaat als het donkerder wordt - in tunnels bijvoorbeeld - en de regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is. Je hoeft er niets aan te doen. De cruise control zorgt voor een mooie, gelijkmatige snelheid die je zelf instelt. Dat is relaxt! Ook automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer zijn aan boord.

De intelligente veiligheidssystemen in deze auto waken continu over jouw veiligheid. In het instrumentarium kun je bovendien de verkeersborden zien die je onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Opel jou om veiliger te rijden. Ongemerkt buiten de rijstrook raken? Nee hoor, het Lane-keeping systeem waarschuwt en corrigeert. Het laatste wat je wilt is dat je achter het stuur indommelt. Om dat te voorkomen is deze auto uitgerust met vermoeidheidsherkenning. Ook helpen het hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, jouw rit tot een veilige rit te maken.

We kunnen je wel duizend dingen over deze auto vertellen, maar het is beter als je hem zelf komt bekijken en ervaren. Neem je snel contact met ons op?

Gaat jouw autohart sneller kloppen van deze auto? Plan vrijblijvend een proefrit in om de auto in het echt te ervaren. We staan graag voor je klaar bij vragen of voor advies.

Meer aandacht. Meer service.

Bij Hedin Automotive vind je een ruime voorraad van zo’n 5.000 nieuwe en tweedehands auto’s. Voor jezelf of je bedrijf. Om te kopen of te leasen. Wij onderhouden je auto in onze werkplaatsen en herstellen een schade als dat nodig is. En natuurlijk helpen we je bij de financiering of verzekering.

Welkom bij Hedin Automotive. Autohart van Nederland.

Aanvullende opties en accessoires

  • Infotainment-pack (Volledig digitaal instrumentenpaneel groot)
  • Lederen bekleding ( kunstleder/alcantara )
  • afwijkende dakkleur
  • alternatieve metaalkleur
  • Autonomous Emergency Braking
  • binnenspiegel automatisch dimmend
  • buitenspiegels in andere kleur
  • Extra getint glas
  • glans exterieur delen
  • hemelbekleding donker
  • passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Rijstrooksensor met correctie
  • stuur kunstleder
  • Warmtewerende voorruit

Meer informatie

Nieuw: Ja
Modelreeks: 2020 - 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: Fabrieksgarantie
Referentienummer: 5-3/8-4/8-6
Kenteken: 53/8

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurGrijs
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 6 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 3
Cilinderinhoud 1.199 cc
Max. vermogen 100 kW (136 pk)
Max. koppel 230 Nm
Massa 1.290 kg
Inhoud brandstoftank 41 l
Topsnelheid 200 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 9,1 s
Actieradius 854 km
Brandstofverbruik gecombineerd 4,8 l/100km (1 op 20,8)
CO2-uitstoot 109 g/km
EnergielabelC

Opties

Hedin Automotive Hoogeveen (5O)

Buitenvaart 2102
7905 SX Hoogeveen

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Hedin Automotive Hoogeveen (5O)

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Opel Mokka is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Opel Mokka