

Opel Meriva
1.4-16V Enjoy | Airco | Elekt Ramen | Radio / CD | APK tot 31-03-2027!
€ 1.4452006213.006 km
Handmatig
Benzine
MPV
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 maart 2006 |
| APK | 31 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 19.396 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
🚗 NET BINNEN!
Deze auto wordt momenteel gereinigd en klaargemaakt voor verkoop.
Omdat wij jou deze mooie occasion niet willen laten missen, staat hij alvast online met een beperkt aantal foto’s.
Binnenkort volgen een uitgebreide fotoreportage én meer details!
Wij werken uitsluitend op afspraak, bel ons dus om uw bezoek naar wens af te stemmen, ook 's avonds en in het weekend. Tel. 06-12547837 of via whatsapp.
** INRUILKOOPJE!! ** Zeer nette en goed onderhouden Opel Meriva. Hij heeft een onderhoudsbeurt gehad bij 203.506 km en de APK is geldig tot 31-03-2027!
Het zijn juist de Duitse autofabrikanten die steeds opnieuw grenzen verleggen, nieuwe technieken ontwikkelen en auto's nog beter maken. Deze Opel Meriva is daar een goed voorbeeld van, een auto die is ontwikkeld om op hoog niveau, veilig en comfortabel te rijden onder alle omstandigheden. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
En natuurlijk is er ook gedacht aan airconditioning. Met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en bagage afdekhoes is deze auto helemaal compleet.
Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
Leuk dat u kijkt naar onze auto! INRUIL van uw auto, motor, caravan of boot? Graag! Vragen? Bel of Whatsapp ons: 06-12547837
Het reserveren van een auto is in overleg mogelijk, een afspraak voor een proefrit is niet automatisch een reservering voor de betreffende auto!
De prijs is op basis van een netto meeneemprijs. Dat betekent dat deze prijs inclusief BTW is (tenzij het een BTW grijskenteken/bedrijfswagen betreft) en direct rijklaar is.
Verder is de prijs altijd inclusief geldige APK, tenaamstelling van uw nieuwe auto en het vrijwaren van uw inruilauto. Wij hanteren geen afleverkosten. Mocht uw nieuwe auto aan onderhoud toe zijn, dan kunt u dit door ons laten uitvoeren tegen een zeer aantrekkelijke meerprijs. Garanties behoren uiteraard ook tot de mogelijkheden voor net even dat extra stukje zekerheid.
Ik ben niet altijd op lokatie aanwezig, om deze reden werk ik op afspraak.
Dit geeft niet alleen duidelijkheid maar ook de garantie dat ik alle tijd voor u heb ingepland.
Bijkomend voordeel is dat ik niet alleen binnen de reguliere openingstijden hoef te werken.
Een afspraak maken is dus ook vaak mogelijk in de avonduren of in het weekend.
Bel: 06-12547837 - www.autohoff.nl
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite en advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Modelreeks: 2003 - 2010
Modelcode: A / X01monocab
Typenummer: 0ZC75GO51
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 580 kg
Wielbasis: 263 cm
Interieurkleur: Dark charcoal (18I)
CO₂-uitstoot (NEDC): 154 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Meeneemprijs, geen bijkomende kosten. Nieuwe APK en garantie tegen meerprijs mogelijk.
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.364 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 125 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.040 x 1.694 x 1.624 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.230 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.810 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 665 kg |
| Inhoud bagageruimte | 415 - 1.410 l |
| Inhoud brandstoftank | 52 l |
| Topsnelheid | 168 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,8 s |
| Actieradius | 812 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,3 l/100km (1 op 12,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| CO2-uitstoot | 154 g/km |
| Energielabel | C |




