
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Opel Karl
1.0 Rocks Online Edition Net binen - Nu al te bezichtigen
€ 12.450201853.098 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 januari 2018 |
| APK | 23 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 15.941 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Omschrijving
Slechts 3 foto’s nu, maar meer onderweg!
Krijg alvast een sneak peek van deze prachtige auto. Meer foto's volgen snel, deze auto wordt showroomklaar gemaakt, maar u hoeft niet te wachten - kom langs voor een bezichtiging en ontdek zelf het volledige "plaatje".
Bijna geen merk is zo voorspelbaar betrouwbaar als Opel. En toch elke keer weer verrassen met nieuwe snufjes en vooruitstrevende techniek. 'De toekomst is voor iedereen', inderdaad. De aandrijving van deze auto komt voor rekening van een pittige benzinemotor, in combinatie met een automatische transmissie. Ook is de auto voorzien van: 15 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, dakspoiler, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
U weet altijd hoe de auto eraan toe is dankzij Connected Services. Ook handig voor de garage en de wegenwacht. Even de app uitlezen en klaar! Deze auto heeft een ingebouwde WIFI-hotspot. Gamen, googelen, facetimen... zeg het maar! Muziek aan, muziek uit? Het kan met een simpele vingerbeweging dankzij de audiobediening op het stuur! Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. Hoeveel ruimte u nog heeft bij het insteken? De parkeersensoren laten het weten! Da's gemakkelijk! Ook WIFI-hotspot, cruise control, airconditioning, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur zijn aan boord.
Zoals u mag verwachten van deze Opel KARL is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Dat de kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het tellerrapport van Nationale Autopas. Overtuigd? Bel dan voor een afspraak!
Aanvullende opties en accessoires
Interieur
- Stuur verstelbaar
Overige
- Bluetooth
- Extra getint glas achter
- WiFi
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2016 - dec. 2018
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 514 kg
Wielbasis: 239 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 3
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf P. Bot B.V. Hoogstad 51 3131KX VLAARDINGEN, NL 0104600601 http://www.pbot.nl info@pbot.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.680 x 1.630 x 1.530 mm |
| Draaicirkel | 9,5 m |
| gewicht | 839 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.353 kg |
| Inhoud bagageruimte | 215 - 1.013 l |
| Inhoud brandstoftank | 32 l |
| Topsnelheid | 168 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,0 s |
| Actieradius | 695 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 105 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Autobedrijf P. Bot B.V.
Hoogstad 513131 KX Vlaardingen









