

Opel Combo
1.6D L1H1 EDITION
€ 8.5002019153.469 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 29 maart 2019 |
| APK | 28 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 25.185 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 121 - € 121 |
Voertuig is exclusief BTW geadverteerd.
Garantie: 3 maanden garantie
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.560 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.403 x 1.848 x mm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| gewicht | 1.278 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.970 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Topsnelheid | 152 km/h |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| CO2-uitstoot | 114 g/km |



