
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Opel Combo
1.6 CDTi L1H1 Sport / Airco / Cruise / PDC / Klep
€ 8.782201679.101 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 14 maart 2016 |
| APK | 7 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 26.154 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 418 - € 437 |
Omschrijving
Nieuw binnen! Keurig nette origineel Nederlands geleverde Opel Combo met de krachtige 1.6 CDTi motor in het vooronder, voor de liefhebber de betere motorisering in vergelijking met de 1.3 CDTi motor welke ook leverbaar was in de Combo. Keurig netjes onderhouden, de distributieriem is vervangen bij een km stand van 70,457 KM en de APK is geldig tot en met 07-02-2027.
Voorzien van onder andere airconditioning, parkeersensoren achter, cruise control, bumpers in carrosseriekleur en meer!
Genoemde prijs is exclusief BTW.
Voor vertrek uw dag limiet wijzigen!
U kunt bij ons betalen met internetbankieren op uw telefoon/laptop en denk eraan om uw dag limiet voor overmaken MINIMAAL 4 uur van te voren te verhogen en een eventuele identifier mee te nemen om de transactie te kunnen ondertekenen. Bij vrijwel alle banken is het nodig om de limiet minimaal 4 uren van te voren te verhogen ter beveiliging. Wij hebben GEEN pin, verhoog dus altijd de limiet voor het overmaken van bedragen i.p.v. de pinlimiet.
Hoogeboom Exclusive Garantie
Wilt u zonder zorgen genieten van uw nieuwe auto?
Prijzen van de garantie gebaseerd op deze auto:
- 6 maanden garantie / 15.000 KM motor & transmissie: €500 incl BTW
- 12 maanden garantie / 30.000 KM motor & transmissie: €950 incl BTW
Voor alle algemene voorwaarden kunt u terecht op onze website onder het kopje ''services''.
Tip: Voor de uitgebreide fotocollectie van dit voertuig kunt u terecht op onze website.
Afspraak maken (geopend op afspraak)
Wilt u graag meer weten over dit voertuig of wilt u graag langskomen? Dan is dit zeker mogelijk. Wij zijn op afspraak geopend. U kunt ons het beste telefonisch bereiken, maar e-mailen of Whatsappen is natuurlijk ook mogelijk. Wat u het prettigst vindt.
Wij zijn gevestigd op het industrieterrein De Ekers in Joure, op slechts enkele minuten van de snelweg A6. Joure is een dorp in het zuidelijke gedeelte van de provincie Friesland en is onlosmakelijk verbonden met Douwe Egberts, de bekende koffiebrander.
Ons team
Wij zijn trots op ons enthousiaste team van autoliefhebbers. Wij luisteren naar uw wensen en helpen u graag verder. Wij vormen één team, maar bestaan uit meerdere bedrijven die nauw met elkaar samenwerken. Deze samenwerking stelt ons in staat om u snel en vakkundig te helpen, of het nu gaat om verkoop, onderhoud of reparatie. Met onze diverse achtergronden en uitgebreide kennis in de autobranche, zorgen wij ervoor dat u altijd de beste service krijgt. Of u nu op zoek bent naar een gezinsauto, een sportwagen of een betrouwbare occasion, ons team staat voor u klaar. Graag tot ziens bij Hoogeboom Exclusive!
Financiering
Een financiering is bij ons snel en gemakkelijk geregeld. Bent u een zakelijke of particuliere klant en uw wilt het bedrag graag in termijnen betalen? Het aanvragen voor een financiering is voor iedereen mogelijk en is altijd vrijblijvend. U kunt altijd contact met ons opnemen wat de mogelijkheden zijn of direct een financierings aanvraag indienen.
Inruilen
Wilt u een voertuig inruilen? Ook dat is bij Hoogeboom Exclusive mogelijk.
Wilt u meer weten, een proefrit maken, een inruilvoorstel ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Reservering
Wij reserveren zonder aanbetaling helaas geen voertuigen. Uiteraard is het wel mogelijk om het voertuig kosteloos te reserveren zodra u weg rijdt, zo weet u zeker dat de rit niet tevergeefs is. Daarom is het verstandig ons voor vertrek altijd even te laten weten dat u eraan komt.
Opties en specificaties zijn onder voorbehoud van type- en invoerfouten. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
- Kenteken: VT-322-S
- Merk: Opel
- Model: Combo
- APK tot: 07-02-2027
- Tellerstand: 79101 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 4
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2016
- Transmissie: Handgeschakeld
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1598 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 198A3000
- Vermogen: 77 kW / 105pk
- Ledig gewicht: 1295 kg
- Max. trekgewicht: 1300 kg
- Aantal zitplaatsen: 2
- Verbruik: 5.2 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
- Lengte: 439 cm
- Breedte: 183 cm
- Laadruimte hoogte: 130 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Emissieklasse: Euro 5
Hoogeboom Exclusive
Brandemeer 2
8502 TV Joure
Geopend op afspraak
0513241998
info@hoogeboomexclusive.nl
hoogeboomexclusive.nl/
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 290 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.390 x 1.830 x 1.845 mm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.098 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 164 km/h |
| Actieradius | 1.153 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 136 g/km |
Opties
Hoogeboom Exclusive
Brandemeer 28502 TV Joure



































