
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Opel Combo
1.3 CDTi L1H1 ecoFLEX AIRCO/IMPERIAAL/SCHUIFDEUR! NETTE STAAT!
€ 3.7502012167.048 km
Handmatig
Diesel
Bedrijfswagen
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 8 maart 2012 |
| APK | 23 september 2025 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 23.704 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 113 - € 113 |
Omschrijving
OPEL COMBO 1.3 CDTI L1H1 ECOFLEC UIT HET JAAR 2012 (EURO 5)!
AUTO HEEFT VELE OPTIES OA : AIRCONDITIONING, ELEKTRISCHE RAMEN, CENTRAAL DEURVERGRENDELING OP AFSTAND, SCHUIFDEUR RECHTS, STUURBEKRACHTIGING ENZ!
NAP CERTIFICAAT + 2 ORIGINELE SLEUTELS AANWEZIG!
------------------------------------------------------
Inruil is mogelijk met uw huidige auto.
U bent van harte welkom voor een
bezichtiging in onze showroom!
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag
9:00 - 18:00
Zaterdag 9:30 - 18:00
Na 18:00 uur zijn wij op afspraak geopend.
Auto Keistad
Ampèreweg 1B
3752 LR Bunschoten-Spakenburg
Email: info@autokeistad.nl
Mob: 06 - 44229646
Aan deze teksten kunnen geen rechten worden ontleend.
Aanvullende opties en accessoires
- "Stalen velgen 16"""
- 5-bak
- Achterdeuren zonder Beglazing
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Carrosserie Gesl. Bestelwagen
- Frontaandrijving
- Laadruimteafdekking
- Voorstoelen verstelbaar
- Wielbasis 2755 mm
- Zijbeschermingslijsten
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Kleur: Onbekend metallic
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 775 kg
Wielbasis: 275 cm
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.248 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.390 x 1.832 x 1.845 mm |
| gewicht | 1.245 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.020 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 158 km/h |
| Actieradius | 1.250 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 126 g/km |
Opties
Auto Keistad
Ampereweg 13752 LR Bunschoten-Spakenburg

















