
Opel Astra
1.2 Business Edition 130pk Automaat | 1ste Eigenaar | Apple Carplay/Android Auto | Adaptieve Cruise Control | Camera | Stoel-/Stuurverwarming | Climate Control | 16"LMV | LED |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 juni 2022 |
| APK | 13 januari 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 36.246 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
De Opel Astra vertegenwoordigt het beste van degelijk Duits design. Dit exemplaar is van het bouwjaar 2022 en heeft 71548 kilometer op de teller staan. De benzinemotor van deze Opel is niet alleen zuinig, maar ook bijzonder prestatiegericht. De R in de maand? Dan is het tijd voor de luxe van de meegeleverde stoelverwarming! Wind, sneeuw, hagel, regen... allemaal vergeten als u het verwarmd stuurwiel in handen heeft. Ook is de auto voorzien van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Begeef u op de geweldige rit door de digitale wereld van mobiliteit waar alles wat u wenst voor comfort en veiligheid, wordt geprojecteerd op het digitale dashboard. Met de achteruitrijcamera ziet u precies wat er achter de auto gebeurt. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. De electronic climate control zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Voor storingvrije digitale radio-ontvangst zorgt de DAB-ontvanger. De uitrusting van deze auto is met regensensor en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening behoorlijk compleet.
De intelligente veiligheidssystemen in deze auto waken continu over uw veiligheid. Verkeersbord-detectie herkent verkeersborden en toont deze op het instrumentarium van de auto. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. Het systeem voor vermoeidheidsherkenning neemt het waar als uw concentratie verslapt en geeft u dan een waarschuwing. Met voorzieningen als hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit met deze Opel te reserveren.
Nefkens: Al bijna 150 jaar jouw mobiliteitsleverancier met vestigingen door heel Nederland. Nefkens is actief in de regio's Amersfoort, Den Bosch, Eindhoven, Tilburg en Utrecht. Bij Nefkens werken betrokken vakmensen. Ben jij op zoek naar een nieuwe Peugeot, Citroën, DS Automobiles, Opel, Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Jeep, Lancia, Leapmotor of een gebruikte auto? Wij staan voor je klaar om je snel en vakkundig op weg te helpen.
Van harte welkom!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Donker getinte ramen achter (VD09)
- LED mistlampen
- White Jade (P0WP)
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- comfortstoel(en)
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
- parkeersensor voor en achter
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Rookvrij
- Veiligheidspakket (automatische snelheids begrenzing) (ZVEL)
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2026
Modelcode: L
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Vooras: Bandenprofiel links: 4 mm; Bandenprofiel rechts: 4 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 5 mm; Bandenprofiel rechts: 5 mm
Maten en gewichten
Laadvermogen: 609 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Comfort stoelen (edition)
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Beschikbare afleverpakketten:
- Nefkens Basis (inbegrepen):
Iedere occasion van Nefkens wordt standaard geleverd met 12 maanden BOVAG-garantie (op personenauto's) of 6 maanden BOVAG-garantie (op bedrijfswagens).
Standaard inbegrepen bij de BOVAG garantie onder anderen de BOVAG 40-Puntencheck en BOVAG omruilgarantie. Vraag naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden) - Nefkens Essential / Advanced Personenauto's (€ 995 meerprijs):
Iedere occasion van NEFKENS wordt gecontroleerd op minimaal 100 kwaliteitspunten, inclusief historie, kilometerstand en eventuele schade. U profiteert altijd van 12 maanden BOVAG-garantie, aantrekkelijke financieringsmogelijkheden en deskundig advies. Voor extra zekerheid bieden wij ons Essential / Advanced afleverpakket aan, inclusief uitgebreide controles en service. Dit afleverpakket is van toepassing op modellen van 2 tot 10 jaar oud en/of met een kilometerstand tussen 50.000 en 150.000. Bovendien garanderen wij bij elektrische voertuigen een minimum batterijcapaciteit van 70%.
- Onderhoudsbeurt volgens schema voor aflevering
- Distributieriem (indien aanwezig) minimaal 12 maanden of 20.000 km onderhoudsvrij
- Remmen en banden minimaal 12 maanden of 10.000 km onderhoudsvrij
- APK 12 maanden geldig
- 12 maanden pechhulp in Europa
- 14 dagen of 1000 kilometer omruilgarantie
- Waxoyl pantser lakbehandeling
- Minimaal een halfvolle tank brandstof óf volle accu voor EV-modellen
- Safetypakket met hesjes, gevarendriehoek en verbanddoos
- Vervangend vervoer bij garantiereparaties van meer dan 24 uur
- Voor EV-modellen: Batterij gezondheidstoestand test
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Nefkens Basis"): SPOTiCAR Advanced (12 maanden); BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee


Opel Astra 1.2 Turbo 130 - Afscheid duurtest
- Duurtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.390 x 1.860 x 1.470 mm |
| gewicht | 1.271 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.880 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Inhoud bagageruimte | 422 - 1.339 l |
| Inhoud brandstoftank | 52 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Actieradius | 928 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 125 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Nefkens | Eindhoven Pietersbergweg
Pietersbergweg 255628 BS Eindhoven







































