

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 27 april 2012 |
| APK | 27 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 47.874 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Mooi uitgevoerde en goed onderhouden Opel Ampera met een gecombineerd vermogen van 151pk. een volledige fotoreportage volgt na het poetsen! Gebruikerssporen rondom!
U merkt het aan de look and feel van deze auto: dit is kwaliteit. De Opel Ampera is ontworpen volgens de Duitse opvattingen van kwaliteit en degelijkheid, maar biedt tegelijk een hoge mate van comfort en uitstekende rijkwaliteiten. Met deze motor haalt u veel kilometers uit een tank brandstof. De lederen bekleding geeft het interieur een hoogwaardige uitstraling. 's Winters komen de verwarmbare voorstoelen heerlijk van pas. In deze Opel profiteert u onder andere ook van: 17 inch lichtmetalen velgen en in delen neerklapbare achterbank.
Je weet altijd waar je moet zijn, dankzij het navigatiesysteem. De auto is ook uitgevoerd met automatische airconditioning. Alle belangrijke audiofuncties heeft u onder handbereik met de audiobediening op het stuur. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Opel heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. Met de cruise control komt u bijna nog fitter aan dan u vertrekt. De uitrusting van deze Opel is met keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
In de Opel Ampera heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Het bandenspanningscontrolesysteem helpt om brandstof te besparen en om de kans op een klapband te verminderen. Mocht zich een gevaarlijke situatie voordoen, dan geeft de Brake Assist extra remkracht en verkort de remweg.
Tevens wordt deze auto geleverd met het tellerrapport van Nationale Autopas. U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit te reserveren.
Aanvullende opties en accessoires
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Stuur verstelbaar
Overige
- Bluetooth
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Oplaadmogelijkheid
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2010 - dec. 2015
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 83 km
Laadvermogen: 368 kg
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Jaap Dik Hoogezand Ambachtsweg 4 9601LW HOOGEZAND, NL 0598-317210 http://www.jaapdik.nl hoogezand@jaapdik.nl
Bedrijfsinformatie
Welkom bij JAAP DIK auto’s, uw mobiliteitspartner sinds 1982, In onze vestigingen in Assen, Hoogezand en Heerenveen hebben wij hebben meer dan 450 occasions op voorraad! Kijk op WWW.JAAPDIK.NL voor alle occasions met een uitgebreide fotoreportage. Wij bieden onze auto’s aan tegen scherpe rijklaar prijzen incl. 3 maanden huisgarantie ( draaiende delen motor en versnellingsbak, max 7500km) ( auto's met maximaal 175.000km en boven de € 5000,- vraagprijs)),. (Geen afleveringskosten). We ruilen uw huidige auto graag in! De voordelen van JAAP DIK auto’s: • Kopen en dezelfde dag rijden • Bezorging mogelijk door heel Nederland (300,= euro) • Rijklaar prijzen, Inclusief geldige APK, aflever controle , 40 punten check en 3 maanden huisgarantie ( draaiende delen motor en versnellingsbak, max 7500km)• Bekende onderhoud historie • Geen aflevering kosten • Km. Standen (NAP) en bouwjaren gegarandeerd • Inruil altijd mogelijk • De hoogste kwaliteit voor een scherpe prijs • Keuze uit aanvullende garantie en onderhoud pakketten (voorwaarden op https://www.jaapdik.nl/garantie-servicepakketten) Wij rekenen met scherpe tarieven voor particuliere en zakelijke financiering. Financial lease(zakelijk) kunnen we binnen een dag regelen. Dus vandaag kopen en vandaag rijden (bij zo meenemen). Door onze werkwijze heeft u altijd de zekerheid van een goed onderhouden auto, met een gegarandeerde km-stand. Voor meer informatie kunt u bellen met JAAP DIK auto’s , 0598-317210. Mailen kan naar Hoogezand@jaapdik.nl
DISCLAIMER: Het uitrustingsniveau is ten alle tijde onder voorbehoud, u dient zich er zelf van te verwittigen of alle geselecteerde opties aanwezig zijn, er wordt namelijk gewerkt met een geautomatiseerd systeem


Opel Ampera (2012) - Op de rollenbank
- Op de rollenbank
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.398 cc |
| Max. vermogen | 63 kW (86 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.500 x 1.790 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.632 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.000 kg |
| Inhoud bagageruimte | 310 - 1.005 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 161 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 s |
| Actieradius | 40 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| Energielabel | A |
Opties
Jaap Dik Hoogezand
Ambachtsweg 49601 LW Hoogezand



















