

Opel Ampera
1.4 + LEDER / CAMERA / STOELVERWARMING
€ 8.9502013211.201 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 5 oktober 2013 |
| APK | 5 oktober 2024 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 50.845 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Opel Ampera, Origineel Nederlands, Lederen bekleding, Stoelverwarming, Achteruitrijcamera, Parkeersensoren, Bluetooth telefoon verbinding, Navigatie,
Modelreeks: 2011 - 2015
Typenummer: 0YE68GAQ1
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 503 kg
Wielbasis: 269 cm
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 1,2 l/100km (1 op 83,3)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (NEDC): 16,9 kWh/100km
CO₂-uitstoot (NEDC): 27 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Basispakket (inbegrepen):
Kenteken tenaamstelling
Vloeistofcheck
Schoonmaken
Servicepakket 1 (€ 495 meerprijs):
Nieuwe APK
Olie servicebeurt incl. filter
3 maanden garantie
Schoonmaken
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): 3 maanden garantie (3 maanden garantie); Nieuwe APK
Servicepakket 2 (€ 695 meerprijs):
Nieuwe APK
Onderhoudsbeurt volgens schema
6 maanden garantie
Schoonmaken
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): 6 maanden garantie (6 maanden garantie); Nieuwe APK
Servicepakket 3 (€ 995 meerprijs):
Nieuwe APK
Onderhoudsbeurt volgens schema
12 maanden garantie
Schoonmaken
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): 12 maanden garantie; Nieuwe APK
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.398 cc |
| Max. vermogen | 111 kW (151 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.500 x 1.787 x 1.439 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.632 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.135 kg |
| Inhoud bagageruimte | 310 - 1.005 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 161 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 s |
| Actieradius | 83 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| CO2-uitstoot | 27 g/km |
| Energielabel | A |

