

Opel Adam
1.0 Turbo 90pk Jam | parkeersensoren | DAB | NL-auto | dealer on
€ 6.7502015121.933 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 17 juni 2015 |
| APK | 24 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 17.180 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Op zoek naar een compacte en stijlvolle Opel ADAM 1.0 Turbo Jam uit 2015? Dan is deze grijze hatchback met 3 deuren wellicht de perfecte match voor jou! Met een vermogen van 90 PK en een kilometerstand van 121933 biedt deze benzineauto niet alleen power maar ook betrouwbaarheid.
De Opel ADAM 1.0 Turbo Jam is uitgerust met handige opties die het autorijden nog comfortabeler maken. Zo beschikt deze beauty over DAB voor het luisteren naar jouw favoriete radiostations in digitale kwaliteit. Parkeersensoren achter zorgen ervoor dat inparkeren een fluitje van een cent wordt.
Deze ADAM heeft een opvallende metallic grijze kleur en oogt extra sportief dankzij de andere dakkleur. Stap in en geniet van het comfort dat de airconditioning je biedt, terwijl de cruise control ervoor zorgt dat je ontspannen lange afstanden kunt afleggen.
Met lichtmetalen velgen van 16 inch valt deze Opel ADAM gegarandeerd op in het verkeer. En dankzij de multimedia-voorbereiding ben je altijd verbonden en kun je jouw favoriete muziek afspelen terwijl je onderweg bent.
Maak elke rit een plezier en ervaar zelf het comfort en de stijl die deze Opel ADAM 1.0 Turbo Jam te bieden heeft. Neem vandaag nog contact op met Wijnand's Auto Service Bunschoten B.V. op 033-2992222 en plan een proefrit in deze prachtige hatchback.
Deze occasion wordt u aangeboden voor een meeneemprijs met het afleverpakket: Basis (met 12 maanden wettelijke garantie.)
Wij raden u aan om er een uitgebreider afleverpakket bij aan te schaffen, zodat u van nog meer voordelen kunt genieten. Kijk voor onze afleverpakketten bij de laatste foto's.
Kijk voor nog meer foto's op onze website.
Wijnand's Auto Service is al sinds 1978 een begrip in Bunschoten Spakenburg en omstreken.
U kunt bij ons voor alles aan uw auto terecht, al meer dan 40 jaar.
Wij zijn Opel dealer en daarnaast nog Bosch Car Service. Dus voor alle merken kunt u bij ons terecht.
96% van onze klanten beveelt ons aan!
kijk voor de reviews op: https://www.klantenvertellen.nl/reviews/1052263/wijnands-auto-service-bv-0
Deze advertentie en de inhoud ervan is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Het is echter mogelijk dat in de gehanteerde advertentietekst bepaalde opties en/of accessoires zijn vermeld welke niet op deze specifieke auto aanwezig zijn. Er kunnen derhalve aan de advertentie geen rechten worden ontleend en Wijnands Auto Service kan nooit aansprakelijk worden gesteld voor de inhoud en volledigheid van de verstrekte informatie. Voor vragen en/of meer informatie over de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact met ons opnemen via 033-2992222.
Kom vrijblijvend langs voor een proefrit of een offerte, u bent van harte welkom!
Wenst u meer informatie dan kunt u ons bellen op het telefoonnummer 033-2992222 en vraag naar een van onze verkoopadviseurs of mail naar verkoop@wijnandsautoservice.nl
Uiteraard is inruil van uw huidige auto bij ons mogelijk. En ook kunnen we u een financiering aanbieden.
Graag verwelkomen wij u bij ons in de showroom te Bunschoten onder het genot van een kopje koffie!
Met vriendelijke groet,
Wijnand's Auto Service
Modelreeks: jul. 2014 - dec. 2015
Referentienummer: 1412
Wielbasis: 231 cm
Interieurkleur: antraciet
CO₂-uitstoot (NEDC): 99 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Optioneel afleverpakket (€ 900): Afleverpakket Premium (segment A en B)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; - Afleverkosten - Banden- en vloeistofcontrole - Onderhoudsbeurt volgens fabriekspecificaties - minimaal 1 jaar APK - In- en Exterieur gereinigd - Poetsbeurt - Gratis Zomer/Wintercheck - 6 maanden Bovag garantie. - €25,- brandstof - Nieuwe mattenset - Gratis vervangend vervoer bij reparatie binnen 6 maanden; Nieuwe APK
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 166 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.698 x 1.720 x 1.484 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.041 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.510 kg |
| Inhoud bagageruimte | 170 - 663 l |
| Inhoud brandstoftank | 38 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,9 s |
| Actieradius | 904 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 99 g/km |
| Energielabel | A |






