

Opel Adam
1.0 Turbo Glam Favourite Leder
€ 5.9502016189.376 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 19 januari 2016 |
| APK | 28 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 17.683 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Bij een Opel weet u wat u krijgt. Vooruitstrevende techniek, waardevastheid en betaalbaarheid. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Van binnen ziet u een lederen interieur, een stijlvolle uitvoering. Tijdens koude winterdagen verjaagt uw stoelverwarming de kou en maakt het rijden heerlijk comfortabel. Onderweg heeft u extra veel te zien dankzij het glazen panoramadak. In deze Opel profiteert u onder andere ook van: LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Dankzij Connected Services houdt u de auto nog gemakkelijker in topconditie. Elke dag. De bediening van het audiosysteem gebeurt met knoppen op het stuur. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van electronic climate control is voorzien. Met de hulp van de parkeersensoren kost inparkeren en uitparkeren u geen enkele moeite. Zuinig en zeker zoeven? Dan is de cruise control ideaal! De Opel is standaard voorzien van: lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Opel ADAM samen. Helling-op, helling-af, stilstaan, wegrijden... allemaal supermakkelijk dankzij de hill hold control. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Opel bovendien dodehoekdetectie en bandenspanningcontrolesysteem.
Een proefrit levert het bewijs. Neem contact op en we maken een afspraak!
Kwaliteit komt nooit tekort in Duits vakmanschap, dat is te zien aan deze Opel ADAM met zijn stijlvolle ontwerp en comfortabele interieur. Hebt u een vlotte rijstijl? Dan is deze Opel met zijn zuinige maar pittige motor geknipt voor u. De auto is uitgerust met lederen bekleding. Doe maar luxe! Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en voel de weldaad in koude dagen. Het panoramadak geeft extra sfeer aan het interieur en biedt een prachtige doorkijk naar buiten. Bij de rijke uitrusting horen ook LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Deze Opel ADAM is 'connected'. Belangrijke functies worden permanent gemeten en zijn uit te lezen via een speciale app, ook op afstand. Het audiosysteem bedient u vanaf het stuurwiel, zodat u uw ogen op de weg kunt houden. Met electronic climate control hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. De parkeersensoren registreren alles. Ook dat ene paaltje dat net buiten uw gezichtsveld valt. Zuinig zoeven, dat kan deze auto dankzij de aanwezige cruise control. Ook lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer zijn aan boord.
Zoals u mag verwachten van deze Opel ADAM is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Even stilstaan op een hellend wegdeel is een eitje dankzij de hill hold control. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie en bandenspanningcontrolesysteem.
Interesse? Maak dan gauw een afspraak voor een proefrit.
Modelreeks: jul. 2014 - jan. 2019
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 469 kg
Wielbasis: 231 cm
Emissieklasse: Euro 6
Fabrikant: Autobedrijf Kraeima Scheper Romhof 14 9411SC BEILEN, NL 0593-540208 http://www.kensautos.nl info@ksautos.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.700 x 1.720 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.041 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.510 kg |
| Inhoud bagageruimte | 170 - 663 l |
| Inhoud brandstoftank | 38 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,9 s |
| Actieradius | 904 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 99 g/km |
| Energielabel | B |





