

Opel Adam
1.2
€ 4.9502014156.168 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 21 februari 2014 |
| APK | 28 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 13.624 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Op zoek naar een compacte en stijlvolle auto die perfect is voor in de stad? Dan is de Opel ADAM 1.2 uit 2014 wellicht de ideale keuze voor jou! Deze benzine auto in een frisse witte kleur heeft een vermogen van 69 PK en beschikt over 3 deuren, waardoor hij zowel praktisch als modern is. Met een kilometerstand van 156.168 op de teller, is deze hatchback zeker nog in goede staat voor vele kilometers rijplezier.
Veiligheid staat voorop in deze Opel ADAM met alarm klasse 1 (startblokkering) die ervoor zorgt dat je auto altijd goed beveiligd is. Daarnaast is de auto voorzien van centrale vergrendeling met afstandsbediening, zodat je gemakkelijk toegang hebt tot je voertuig. Het Elektronisch Stabiliteits Programma zorgt ervoor dat je altijd stabiel en veilig op de weg blijft, zelfs in lastige rijomstandigheden. Met zij airbags voor ben je extra beschermd bij een eventuele aanrijding.
Niet alleen aan veiligheid is gedacht, maar ook aan comfort. Deze Opel ADAM is uitgerust met airconditioning, zodat je altijd in een aangenaam klimaat kunt rijden, ongeacht de buitentemperatuur. Of je nu dagelijks naar je werk pendelt of in het weekend eropuit trekt, deze auto biedt het comfort en gemak waar je naar op zoek bent.
Of je nu op zoek bent naar een betrouwbare auto voor dagelijks gebruik of een wendbare auto voor in de stad, deze Opel ADAM 1.2 uit 2014 heeft het allemaal. Neem vandaag nog contact op met RF de Wit Auto's op 0628576846 voor meer informatie over deze mooie auto of om een proefrit te plannen. Wij staan klaar om je te helpen bij het vinden van jouw ideale auto!
Wilt u er liever een afleveringsbeurt bij?
Onderhoudsbeurt A €199,-
- APK
- Kleine beurt
Onderhoudsbeurt B €499,-
- APK
- Grote beurt
- 3 maanden garantie
Wilt u de auto liever zo meenemen? Bel ons voor de prijs.
Heeft u vragen? of wilt u een proefrit maken? Bel ons gerust op.
Tel 06-28576846 (Whatsapp mogelijk)
Wij kunnen zelf 24/7 tenaamstellen, wij zijn dus niet afhankelijk van het postkantoor,
Inruil mogelijk.
Bezichtiging in de avond en weekend mogelijk,
Locatie Showroom
Buitenweg 12, 2931AC
Krimpen a/d lek
06-28576846
Modelreeks: jan. 2013 - jun. 2017
Wielbasis: 231 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 124 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Referentienummer: 6120
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.229 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 115 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.698 x 1.720 x 1.484 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 986 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.470 kg |
| Inhoud bagageruimte | 170 - 663 l |
| Inhoud brandstoftank | 38 l |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,9 s |
| Actieradius | 716 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 124 g/km |
| Energielabel | C |





