

Opel Adam
1.4 Glam
€ 5.5002014133.233 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Zitten als een vorst
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 15 augustus 2014 |
| APK | 15 augustus 2018 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 18.184 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!Bij een Opel weet u wat u krijgt. Vooruitstrevende techniek, waardevastheid en betaalbaarheid. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Binnenin zien we een fraai afgewerkt lederen interieur. Het comfort van de stoelverwarming geeft in koude dagen nét dat beetje extra. Met het grote glazen panoramadak voelt het alsof u in een cabrio zit. Opwarmen in koude dagen? Pak het verwarmd stuurwiel met beide handen aan! Ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging zijn aan boord.
Voor wie hoge eisen stelt aan geluid en akoestiek, is deze auto voorzien van een high performance audiosysteem. Bij de luxe van deze auto hoort ook electronic climate control. De uitrusting van deze Opel is met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook behoorlijk compleet.
In de Opel ADAM heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Helling-op, helling-af, stilstaan, wegrijden... allemaal supermakkelijk dankzij de hill hold control.
Interesse voor deze Opel ADAM? Kom 'm dan van dichtbij bekijken. We maken graag een afspraak.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 460 kg
Wielbasis: 231 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Wij zijn open op afspraak!
Neem dus snel contact met ons op en wij zetten de auto graag voor u klaar. Betaalt u de auto liever in maandtermijnen? Ook hierin kunnen wij u volledig voorzien.
ACT Automotive
Wij hebben altijd een ruim aanbod aan occasions op voorraad in onze showroom. Kom vrijblijvend kijken, u bent van harte welkom!
• Inruil is altijd mogelijk uitsluitend tegen handelsprijzen
• Alle informatie is onder voorbehoud van type- en specificatiefouten
Openingstijden (op afspraak)
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Zaterdag geopend van 09.00 t/m 17.00 uur
Proefritten zijn enkel mogelijk op afspraak!
ACT Automotive
Op het veldje 44
6176BK Spaubeek
Tel: 0627960244
E-mail: info@act-automotive.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.398 cc |
| Max. vermogen | 64 kW (87 pk) |
| Max. koppel | 130 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.698 x 1.720 x 1.484 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.020 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.480 kg |
| Inhoud bagageruimte | 170 - 663 l |
| Inhoud brandstoftank | 38 l |
| Topsnelheid | 176 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,5 s |
| Actieradius | 745 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | C |





