

Opel Adam
1.4 Jam 101PK Airco Cruise LMV NL-Auto Dealer-Onderhouden
€ 4.9502013199.423 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 14 december 2013 |
| APK | 16 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 17.175 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Nette goed rijdende Opel ADAM 1.4 Jam 101PK Airco Cruise LMV NL-Auto Dealer-Onderhouden
boekjes aanwezig plus 2 sleutels
voorzien van distributie ketting
APK 16-04-2027
GEEN AFLEVERINGSKOSTEN !!!!!
Alle technologie in de Opel ADAM is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Hij rijdt lekker, deze Opel. Pittig ook, met dank aan de compacte en zuinige motor. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
In een auto als deze mag u ook airconditioning verwachten. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Zoals u mag verwachten van deze Opel ADAM is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De hellingproef is verleden tijd. De hill hold control zorgt voor volmaakte stilstand op ieder aflopend wegdeel.
Een proefrit levert het bewijs. Neem contact op en we maken een afspraak!
Modelreeks: jan. 2013 - jul. 2014
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 460 kg
Wielbasis: 231 cm
Emissieklasse: Euro 5
Aantal eigenaren: 3
Fabrikant: Hoogsteen en Postma Auto's Rooilijn 22 9231DZ SURHUISTERVEEN, NL 0638817981 http://www.hoogsteenpostma.nl hoogsteenpostma@hotmail.nl
.
Voor een Bezoek om een auto te bezichtigen, vragen wij u vriendelijk een afspraak te maken zodat wij de auto, buiten klaar kunnen zetten voor u.
HOOGSTEEN POSTMA AUTO’S
ROOILIJN 22
9231 DZ SURHUISTERVEEN
Geen afleverkosten !!!!!
Opening tijden maandag tot vrijdag van 9.00 tot 17.30
Zaterdag van 09.00 tot 17.00
Voor meer info bellen liever niet mailen Tel: 06-13060808 0f 06-38817981
www.hoogsteenpostma.nl
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.398 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 130 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.700 x 1.720 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.020 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.480 kg |
| Inhoud bagageruimte | 170 - 663 l |
| Inhoud brandstoftank | 38 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Actieradius | 745 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | B |





