

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 22 februari 2013 |
| APK | 22 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 19.080 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Automakelaar Jolink is vaak onderweg ivm aan- en verkoop begeleidingen. Om u de gewenste aandacht te kunnen geven en om teleurstellingen te voorkomen, werkt Automakelaar Jolink uitsluitend op afspraak. Woensdag en zondag gesloten. Op zoek naar een stijlvolle en sportieve auto die van alle gemakken is voorzien? Dan is deze prachtige Opel Adam 1.4i Slam echt iets voor jou. Deze origineel Nederlands geleverde auto is punctueel onderhouden en heeft een kilometerstand van slechts 78.000 (NAP). Met zijn zwarte kleur, collor-red pakket en design hemelbekleding is het een echte eyecatcher! Wat deze auto echt bijzonder maakt, is de uitgebreide uitrusting. Zo beschikt deze Adam over o.a. climate control, waardoor je altijd in een aangenaam klimaat rijdt. Daarnaast is hij voorzien van cruise control, wat lange afstanden comfortabeler maakt. Met het Intellilink systeem heb je de beschikking over een geavanceerd infotainmentsysteem, met onder andere Bluetooth en USB-aansluitingen. Daarnaast heeft deze auto het colorpakket red, wat zorgt voor een extra sportieve uitstraling. De combinatie van de zwarte carrosserie en het rode accenten maakt deze Opel Adam uniek en onderscheidend. De eigenaar heeft deze auto altijd met zorg behandeld, waardoor hij in uitstekende conditie verkeert. Met deze Adam haal je niet alleen een stijlvolle en comfortabele auto in huis, maar ook een betrouwbare en zuinige partner voor vele kilometers rijplezier. Ben jij op zoek naar een compacte auto met een luxe uitstraling en uitgebreide uitrusting? Dan is deze Opel zeker het overwegen waard. Ben jij geïnteresseerd in deze Opel Adam? Neem dan snel contact met ons op voor meer informatie of maak een afspraak voor een proefrit. Deze unieke auto staat te wachten om door jou ontdekt te worden! Deze auto wordt u aangeboden door Automakelaar Jolink, professioneel getaxeerd en aangeboden met de juiste prijs-kwaliteit verhouding. Inruil, financiering en onderhoudsbeurt mogelijk. 6 maanden garantie 699,- (AutoTrust, bij uw eigen dealer). Incl. alle onvermijdbare kosten, geen kosten rijklaar maken. Gegarandeerde kilometerstand incl. NAP certificaat. Automakelaar Jolink; onafhankelijk advies en persoonlijke begeleiding bij aanschaf of verkoop van uw auto. Meer info: www.automakelaar-jolink.nl
Opties
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Airconditioning
- Airconditioning, automatisch
- USB aansluiting
- Aux aansluiting
- Bluetooth carkit
- Half lederen bekleding
- ESP
- EBD
- Traction control
- Dynamisch Traction control
- Elektrische ramen voor
- Cruise control
- Boordcomputer
- ABS
- Start en Stop systeem
- Startonderbreking
- Achterspoiler in kleur van de carrosserie
- Bumpers in kleur van de carrosserie
- APK bij aflevering
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Dealeronderhouden
- Hoofdsteunen achter
- Deelbare achterbank
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Rokersvrije auto
- Mistlampen
- Stuurbekrachtiging
- Bekerhouder voor
- Bekerhouder achter
- Warmtewerend getint glas
- El. verstelbare spiegels
- El. verstelbare spiegels, verwarmd
- Lederen stuur
- Multifunctioneel stuur
- Verstelbaar stuur
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17 inch
- Sportstoelen
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Kinderzitje voorbereiding ISOfix
- Achterlichten LED
- Instaplijsten (Aluminium)
- Hoofdairbag-systeem
- Hoofdsteunen achter
- Achterbankleuning gedeeld
- Stoelbekleding/kussens: Stof / Leerimitatie
- Start-/stopsysteem
- Stoel voor links hoogteverstelbaar
- Aansluiting (12V-aansluiting) in Middenconsole
- Interieur-Color-pakket
- Dak-pakket
- Dakbekleding Design-uitvoering
- Zij-airbag voor
- Zonneklep / Zonnekleppen met Spiegel
- Audiosysteem 7 Luidspreker
- Automatische airconditioning
- Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP)
- Warmtewerend glas achter verduisterd (Solar-Protect)
- Bumper Wagenkleur
- Carrosserie: 3-deurs
- EcoFLEX-pakket
- Dagrijlicht LED
- Cruisecontrolsysteem (Cruisecontrol)
- Chrome-pakket
- Boordcomputer
- Buitenspiegel elektr. verstel- en verwarmbaar en handmatig opklapbaar
- Emissie-arm volgens emissienorm Euro 5
- Elektr. remkrachtverdeling (EBD)
- Bekerhouder voor en achter
- Distributieketting onderhoudsvrij
- Bandenreparatieset
- Bagagenet / Tas aan Voorstoelleuning
- Sport-chassis verlaagd
- Elektron. tractiecontrole
- Zicht-pakket
- Origineel Nederlands geleverd
- Remassistent
- Rijassistent-systeem Hill-Assist (HSA, Hill Start Assist)
- Raamsierlijsten Roestvrij staal / Chroom
- Raamopener elektrisch voor
- Portiergrepen buiten Wagenkleur
- Motor 1,4 L - 74 kW 16V
- Isofix-houder voor Kinderzitje aan Achterbank
- Interieur filter Pollenfilter
- Twisted-/Color-pakket Red
- Sportpakket
- Metallic-/mineraaleffect-lak
- Voorruit getint
- Warmtewerend glas
- Airbag Passagierszijde uitschakelbaar
- Airbag Bestuurders-/passagierskant
- Afdeklijsten Dak Wagenkleur
- Slam Ecoflex
- Transmissie 5 versnellingen
- Stuurkolom (Stuur) verstelbaar
- Licht-pakket Multicolor-LED
- Stuurinrichting met City-Modus
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur (Leer)
- Audiosysteem IntelliLink (Radio / USB, Touchscreen, Bluetooth, MP3)
Garantie: Autotrust


Opel Adam S - Op de Rollenbank
- Op de rollenbank
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.398 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 130 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.698 x 1.720 x 1.484 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.020 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.480 kg |
| Inhoud bagageruimte | 170 - 663 l |
| Inhoud brandstoftank | 38 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Actieradius | 745 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Automakelaar Jolink
Versteegstraat 357425 CH Deventer










































