
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Omoda 5
SHS-H Premium | 360 CAMERA | STUUR/STOELVERWARMING | SCHUIF/KANTELDAK | APPLECARPLAY/ANDROIDAUTO | LEDER | SONY | ADAPT. CRUISE CONTROL | CLIMATE CONTROL | PDC | LMV

Omoda 5
SHS-H Premium | 360 CAMERA | STUUR/STOELVERWARMING | SCHUIF/KANTELDAK | APPLECARPLAY/ANDROIDAUTO | LEDER | SONY | ADAPT. CRUISE CONTROL | CLIMATE CONTROL | PDC | LMV
€ 31.500202615 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 maart 2026 |
| APK | 31 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 32.140 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
AFLEVERPAKKETTEN
Om onze klanten nog beter van dienst te kunnen zijn, werken we bij Hans Jongerius met verschillende occasion afleverpakketten en garantievormen:
AFLEVERPAKKET 1 (meest gekozen)
VOOR EEN MEERPRIJS VAN € 895,- LEVEREN WIJ UW NIEUWE AUTO MET:
Auto's ouder dan 1 jaar
12 maanden Bovag garantie
Technische inspectie
Onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema van de fabrikant
Nieuwe APK
Volledig poetsen en reinigen
€ 25,- brandstof
Hans Jongerius Privilege Pas incl. gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden
AFLEVERPAKKET 2
VOOR EEN MEERPRIJS VAN € 395,- LEVEREN WIJ UW NIEUWE AUTO MET:
Auto's tot 1 jaar oud en max 20.000 km
Resterende fabrieksgarantie minimaal 1 jaar
Technische inspectie
Onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema van de fabrikant
APK minimaal 2 jaar geldig
Volledig poetsen en reinigen
€ 25,- brandstof
Hans Jongerius Privilege Pas incl. gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden
AFLEVERPAKKET 3
Zonder meerprijs leveren wij uw nieuwe auto af in de staat zoals gezien en bereden
Geldige APK
Aanvullende opties en accessoires
- bestuurdersstoel verwarmd
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- draadloze telefoonlader
- Glazen schuifdak
- kunstlederen bekleding
- passagiersstoel verwarmbaar
- achteruitrij assistent
- actieve noodgeval assistent
- Audio installatie premium
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale airbag voor
- Extra getint glas
- file assistent
- geluidsisolerend glas
- Instructieboekjes aanwezig
- kunstlederen interieurdelen
- midden airbag(s)
- multimedia scherm klein
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rijstrooksensor met correctie
- stoel ventilatie voor
- stuur kunstleder
- uitstap waarschuwing
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- zelfstandige rijstrookwissel
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Meer informatie
Nieuw: Ja
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 531 kg
Wielbasis: 263 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- AFLEVERPAKKET 3 (inbegrepen):
Zonder meerprijs leveren wij uw nieuwe auto af in de staat zoals gezien en bereden
Geldige APK - AFLEVERPAKKET 2 (€ 395 meerprijs):
VOOR EEN MEERPRIJS VAN € 395,- LEVEREN WIJ UW NIEUWE AUTO MET:
Auto's tot 1 jaar oud en max 20.000 km
Resterende fabrieksgarantie minimaal 1 jaar
Technische inspectie
Onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema van de fabrikant
APK minimaal 2 jaar geldig
Volledig poetsen en reinigen
€ 25,- brandstof
Hans Jongerius Privilige Pas incl. gratis vervangen vervoer tijdens garantiewerkzaamheden
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "AFLEVERPAKKET 3"): BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
EU verantwoordelijke: O&J Automotive Netherlands B.V Herikerbergweg 33 1101CN Amsterdam, NL da.geng@omodaauto.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 165 kW (225 pk) |
| Max. koppel | 275 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.450 x 1.820 x mm |
| gewicht | 1.521 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.052 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 51 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 962 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 120 g/km |
Opties
Hans Jongerius Woerden
Touwslagersweg 163449 HX Woerden



































