
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Omoda 5
1.6 T-GDi SHS-H Comfort Phantom Grey
€ 30.690202612 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Phantom Gray
Infotainment
- Audio-installatie
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- kunstlederen interieurdelen
- stuur kunstleder
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- actieve noodgeval assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- centrale airbag voor
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- file assistent
- Rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
- zelfstandige rijstrookwissel
Overig
- passagiersstoel verwarmbaar
- midden airbag(s)
- RDW-leges
Meer informatie
Nieuw: Ja
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 261 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: O&J Automotive Netherlands B.V Herikerbergweg 33 1101CN Amsterdam, NL da.geng@omodaauto.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 165 kW (225 pk) |
| Max. koppel | 275 Nm |
| gewicht | 1.530 kg |
| Inhoud brandstoftank | 51 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 962 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 120 g/km |
Opties
Bochane Auto Omoda Jaecoo
Laan van de Dierenriem 737324 AB Apeldoorn

























