

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 27 februari 2017 |
| APK | 27 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 38.216 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Het is een nette en comfortabele auto, deze Nissan X-Trail, hij heeft 105736 kilometer gelopen. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Het lederen interieur ademt luxe, en het zit uiteraard fantastisch. 's Winters op pad gaan kan een behoorlijke uitdaging zijn. Daarom is deze Nissan X-Trail voorzien van weldadige verwarmbare voorstoelen. De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. Het panoramadak geeft extra sfeer aan het interieur en biedt een prachtige doorkijk naar buiten. In deze Nissan profiteert u onder andere ook van: 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, adaptief dempingsysteem, extra getint glas en verstelbare lendensteunen.
Met de 360 graden camera, verzorgd door vier camera's, wordt rijden in drukke steden of het navigeren in nauwe ruimtes een koud kunstje. Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Het audio-installatiesysteem met DAB-ontvangst en het full map navigatiesysteem bedient u veilig met knoppen op het stuur. De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. De parkeersensoren registreren alles. Ook dat ene paaltje dat net buiten uw gezichtsveld valt. De uitrusting van deze Nissan is met regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en versnellingspook en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening behoorlijk compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Nissan X-Trail is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. In het instrumentarium laat de verkeersborddetectie de actuele verkeersborden zien. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Vermoeid achter het stuur zitten vergroot de kans op een ongeval. Vermoeidheidsherkenning waarschuwt tijdig als u aan een rustpauze toe bent. U bent mede dankzij dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Wilt u deze auto bekijken en er eventueel mee rijden? Mail ons dan of bel ons, zodat we de auto voor u klaar kunnen zetten.
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Apeldoorn Occasions afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-apeldoorn@bochane.nl.
Autobedrijf Bochane Apeldoorn Occasions behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Graag tot ziens bij Bochane Apeldoorn Occasions!
Aanvullende opties en accessoires
- Autonomous Emergency Braking
- Navigatiesysteem full map
- voorstoelen verwarmd
- binnenspiegel automatisch dimmend
- chroom delen exterieur
- Extra getint glas
- Instructieboekjes aanwezig
- lendesteunen (verstelbaar)
- parkeersensor voor en achter
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2014 - 2017
Typenummer: T32A
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 665 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieurkleur: G
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 149 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,6 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard Afleverpakket (inbegrepen):
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; Wettelijke garantie (12 maanden garantie) - Basis Afleverpakket (€ 795 meerprijs):
- Minimaal 1 jaar geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud
- Complete reinigingsbeurt binnen en buiten
- Technische inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden
- € 25,- brandstof of volle accu
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud, Minimaal 1 jaar geldige APK, Technische inspectie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Nissan Nederland BV Herikerbergweg 214 1101 CM Amsterdam, NL 08000231513 www.nissan.nl netherlands@nissan-services.eu


Test: Nissan X-trail (2014)
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.618 cc |
| Max. vermogen | 120 kW (163 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.640 x 1.830 x 1.710 mm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| gewicht | 1.545 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.210 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 550 - 1.982 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Actieradius | 937 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,1 l/100km (1 op 12,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| CO2-uitstoot | 149 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Bochane Apeldoorn Occasions
Steenbokstraat 97324 AZ Apeldoorn

































