
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Nissan Townstar
1.3 TCe | Unieke Kilometerstand! | Airconditioning | Led | DAB | Multifunctioneel Stuurwiel | Automatische Verlichting |

Nissan Townstar
1.3 TCe | Unieke Kilometerstand! | Airconditioning | Led | DAB | Multifunctioneel Stuurwiel | Automatische Verlichting |
€ 18.90020243.143 km
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Handmatig
Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (2 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 7 april 2024 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 37.105 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 121 - € 121 |
Omschrijving
Deze Nissan Townstar gaat met gemak nog vele, vele, vele tienduizenden kilometers mee. Energiek rijgedrag, fraaie uitstraling en een plezier om in te rijden, deze Nissan Townstar. Op de teller van deze auto staat slechts 3143 kilometer. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak.
Het audio-installatiesysteem met DAB-radio biedt glasheldere geluidskwaliteit. U bedient dit veilig, via het stuurwiel of met spraakbediening. Allicht is er in deze auto ook airconditioning.
Heeft u interesse? Laat het ons dan zo snel mogelijk weten, dan kunnen we deze Nissan voor een proefrit reserveren.
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Audio-installatie
- DAB+ ontvanger
Overige
- Interieur fris
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modeljaar: 2026
Cabine: enkel
Kenteken: NT-91-16
Maten en gewichten
Laadvermogen: 671 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Productveiligheid
Fabrikant: Frans Wientjes Auto's B.V. Laan van de Dierenriem 44 7324AA APELDOORN, NL 0553034222 http://www.franswientjesautos.nl info@franswientjesautos.nl
Bedrijfsinformatie
Frans Wientjes Auto’s, uw BOVAG autobedrijf in Apeldoorn met gewaardeerde klantbeoordelingen. Wij zijn al ruim 25 jaar hét adres voor een jonge betrouwbare occasions. Daarnaast leveren wij ook nieuwe auto’s. Kortom veel verschillende merken in allerlei prijsklassen.
Wilt u deze auto financieren? Neem vrijblijvend met ons contact op Vragen betreffende autoverkoop ook via WhatsApp; 06-51227527 De informatie in onze advertenties is naar beste weten samengesteld, echter kunnen er geen rechten aan ontleent worden
U kunt optioneel gebruik maken van ons afleverpakket (€899,-)
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (2 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.490 x 1.860 x 1.840 mm |
| gewicht | 1.299 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.970 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| CO2-uitstoot | 151 g/km |
Opties
Frans Wientjes Auto`s
Laan van de Dierenriem 447324 AA Apeldoorn
























