
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Nissan Townstar
Evalia N-Connecta 45 kWh 7-Persoons incl. Trekhaak!
€ 29.99520243.422 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Personenbus (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 13 augustus 2024 |
| APK | 13 augustus 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 44.995 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 252 - € 276 |
Omschrijving
Dit betreft een BTW-auto. Zakelijke gebruikers kunnen de BTW terug vorderen. Let op! De getoonde rijklaarprijs is inclusief BTW en BPM.
Officieel dealer van NISSAN en HYUNDAI
Auto Sturm Middelburg(st. Laurens) aan de Noordweg 467 heet u welkom, dé weg naar uw nieuwe NISSAN, nieuwe HYUNDAI of vertrouwde kwaliteitsoccasion. Bij onze vestiging in Middelburg(st. Laurens) kunt u terecht voor het complete gamma personen-, bedrijfs- en elektrische voertuigen die NISSAN en HYUNDAI te bieden hebben en helpen onze experts u graag met al uw vragen over onze modellen, leasing, financiering en occasions.
Kies voor extra zekerheid op een occasion met het Auto Sturm Pluspakket nu voor € 799
Dit pakket omvat:
- 12 maanden BOVAG-garantie
- Tenaamstelling
- Auto Sturm 40 puntencheck
- Onderhoudsbeurt
- 10.000 km en/of 6 maanden onderhoudsvrij
- Minimaal 12 maanden geldige APK
- Professionele poetsbeurt (binnen en buiten)
- Halve tank brandstof of volle accu
- 12 maanden mobiliteitsgarantie
- Auto Sturm Veiligheidspakket
LET OP: Voertuigopties zijn automatisch gegenereerd en kunnen daarom afwijken van de daadwerkelijke opties.
Aan de inhoud van deze internetsite kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend. Neem bij twijfel over de juistheid van deze advertentie altijd contact op met de verkoop afdeling van Auto Sturm.
Omdat de kleurweergave via een computermonitor of telefoonscherm beperkingen kan hebben, verwijzen wij u voor een natuurgetrouwe kleurweergave door naar de dichtstbijzijnde Auto Sturm vestiging. Wij verwelkomen u graag. Kom langs! Alvorens u naar ons afreist is het wenselijk om contact met ons op te nemen om teleurstelling te voorkomen. De content op deze website/pagina is gedeeltelijk gegenereerd met behulp van kunstmatige intelligentie (AI). Hoewel wij streven naar nauwkeurigheid, kan de output onjuistheden bevatten. Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor onjuistheden die voortvloeit uit het gebruik van deze informatie.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- LED mistlampen
Infotainment
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- achterstoelen vijf
- binnenspiegel automatisch dimmend
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur kunstleder
Veiligheid
- Rijstrooksensor met correctie
- aanhanger assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
Overig
- Fabrieksgarantie
- oplaadmogelijkheid
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 265 km
Maten en gewichten
Laadvermogen: 694 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 310 cm
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Nissan Standaard (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Nissan Quality Line Garantie
- Auto Sturm Pluspakket (€ 799 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Nissan Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Nissan Nederland BV Herikerbergweg 214 1101 CM Amsterdam, NL 08000231513 www.nissan.nl netherlands@nissan-services.eu
Overige informatie
Minimale laadtijd van 15% tot 80%: 930 min
Minimale snellaadtijd van 15% tot 80%: 937 min
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Personenbus (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 245 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.910 x 1.860 x 1.838 mm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| gewicht | 1.941 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.635 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 4.300 - 2.800 l |
| Topsnelheid | 130 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,6 s |
| Actieradius | 265 km |
| Energielabel | A |
Opties
Auto Sturm Middelburg
Noordweg 4674333 KE Middelburg



























