
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Nissan Townstar
1.3 Dig-T Connecta carplay + camera
€ 21.198202363.259 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 23 oktober 2023 |
| APK | 23 oktober 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 34.492 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 121 - € 121 |
Omschrijving
RIJKLAAR=RIJKLAAR
Onze prijzen van occasions zijn rijklaar. Dus er worden geen aparte kosten meer in rekening gebracht bij aanschaf van een occasion.
Voor het bedrag waar wij de auto voor adverteren kun je het volgende verwachten bij Autoservice van der Linden:
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Uitgebreide afleveringscontrole
- Nieuwe APK-keuring bij aflevering (indien nodig, minimaal 9 maanden)
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie (bij auto's boven de €4500,-)
- Auto schoonmaken binnen + buiten
Aanvullende opties en accessoires
- bluetooth bellen via radio/nav
- centrale deurvergr. met afst.
- Instructieboekjes aanwezig
- keyless entree
- Navigatie via android auto
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 671 kg
Wielbasis: 272 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.490 x 1.860 x mm |
| gewicht | 1.299 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.970 kg |
| CO2-uitstoot | 152 g/km |
Opties
Autoservice P. v/d Linden
Prisma 23364 DJ Sliedrecht






















