We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Nissan Qashqai
2.0 Acenta 4WD CLIMA NAVI CAMERA RIJDT GOED NAP APK
Deze Nissan Qashqai komt uit 2012, werd geleverd van 01-02-2010 tot 31-12-2011 en kostte toen 32.949,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2012 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 104 kW (141 PK) en een cilinderinhoud van 1997 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 181 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km u in 11,3 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 8,0 liter per 100 km en hij weegt 1350 kg. De APK is geldig tot 03-01-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld 205,25 per kwartaal.
DEZE AUTO RIJDT EN SCHAKELT PRIMA, EN VOORZIEN VAN NIEUWE ONDERHOUDSBEURT.
-INRUIL IS MOGELIJK MAAR WEL TEGEN HANDELSPRIJZEN. VOOR MEER INFO KUNT U ONS MAILEN OF DIRECT BELLEN: 0651191563
Wij rekenen GEEN afleverkosten.
U kunt bij ons al uw export documenten regelen inclusief verzekering,
Optioneel: De kosten van 3 maanden extra garantie bedragen VA 495
Op onzin biedingen wordt NIET gereageerd
Openingstijden zijn op maandag t m vrijdag van 9:00 tot 17:00, op zaterdag van 9:30 tot 16:00. Op zondag zijn we dicht.
Het is mogelijk om een afspraak in te plannen buiten kantooruren, graag hiervoor even bellen.
Wij raden u aan om even te bellen als u naar een auto wilt komen kijken, zo weet u zeker dat u niet voor niks rijdt.
Kijk voor meer info en onze volledig voorraad op onze website: www.edkar.nl
Tekstfouten voorbehouden.