

Nissan Qashqai
1.2 Visia Trekhaak
€ 9.9002016109.020 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 augustus 2016 |
| APK | 26 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 26.106 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Dit is een auto die is ontworpen voor uw comfort. Deze Nissan Qashqai is van het bouwjaar 2016. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Verder is de Nissan uitgerust met: LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
Op het stuur bevinden zich ook de schakelaars waarmee u de audio bedient. Een constante snelheid is goed voor de ontspanning onderweg, en de cruise control zorgt ervoor. Het spreekt voor zich dat u in deze auto ook airconditioning aantreft.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Nissan Qashqai samen. Hill hold control voorkomt dat de auto achteruit rolt op een helling. Het systeem werkt als een automatische handrem die in- en uitschakelt als u dat wenst.
Bent u nieuwsgierig naar deze Nissan Qashqai? Laat het ons dan snel weten.
Bij al onze auto's vanaf € 4.500,- en tot 200.000km kunt u kiezen voor het Bovag afleverpakket voor € 695,- hiervoor krijgt uw auto BOVAG garantie, onderhoudsbeurt volgens schema, APK minimaal 1 jaar geldig, gereinigd van buiten en binnen en een halve tank brandstof. Ook kunt u natuurlijk kiezen voor een meeneemprijs of ons standaard pakket. Informeer daarvoor door te bellen 0543-451252. Ook kunt u bij ons uw auto of bestelwagen inruilen. Kijk voor meer foto's op www.autotiggeloven.nl. Wij zijn officieel SsangYong, Isuzu dealer en erkend Honda reparateur.
Alle moeite is genomen om de informatie op onze site zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Modelreeks: 2014 - 2017
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 265 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 129 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,5 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Garantie: Wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: Nissan Nederland BV Herikerbergweg 214 1101 CM Amsterdam, NL 08000231513 www.nissan.nl netherlands@nissan-services.eu
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 190 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.377 x 1.806 x 1.590 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.250 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.860 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 675 kg |
| Inhoud bagageruimte | 430 - 1.585 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 s |
| Actieradius | 982 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | C |





