

Nissan Qashqai
1.2 Connect Edition Dealer O.H*Pano*360-Camera
€ 9.9002015173.750 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 april 2015 |
| APK | 21 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 32.040 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Nissan Qashqai 1.2 Connect Edition Dealer O.H*Pano*360-Camera
Bijzondere opties & accessoires
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Deze Nissan Qashqai 1.2 Connect Edition automaat is een verzorgde en prettig rijdende SUV met een complete uitvoering en een aantoonbaar volledige dealeronderhoudshistorie. De automaat schakelt soepel en maakt de auto prettig in dagelijks gebruik, terwijl het panoramadak het interieur een open en ruimtelijk gevoel geeft.
Binnenin merk je direct dat deze Qashqai rijk is uitgerust. De automatische airco zorgt voor een aangename temperatuur, terwijl je via Bluetooth eenvoudig verbonden blijft met je telefoon. Het navigatiesysteem helpt je onderweg en dankzij keyless entry stap je makkelijk in zonder je sleutel uit je zak te halen. De extra getinte ramen achter geven de auto een strakke uitstraling en zorgen voor meer privacy achterin.
Parkeren gaat eenvoudig dankzij de achteruitrijcamera, rondomzicht camera en parkeersensoren voor en achter. Ook is deze Qashqai voorzien van een trekhaak met afneembare kogel, wat hem extra praktisch maakt voor bijvoorbeeld een fietsendrager of aanhanger.
Volledig dealer onderhouden aantoonbaar en rijklaar zonder afleverkosten.
Vivante Cars is 7 dagen per week bereikbaar en beschikbaar voor bezichtiging. Omdat wij niet altijd op locatie aanwezig zijn, vragen wij u vooraf contact op te nemen. Dan plannen we samen een passend moment en zorgen wij dat de auto voor u klaarstaat en we alle tijd voor u hebben.
Vivante Cars
Aesgewei 66
8647SG Sibrandabuorren
+31623282902
info@vivantecars.nl
vivantecars.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 165 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.380 x 1.806 x 15.900 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.260 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.880 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Inhoud bagageruimte | 430 - 1.585 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,9 s |
| Actieradius | 948 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | B |




