

Nissan Qashqai
2.0 AUT. Connect Edition *TRKHK, RIJKLAARPRIJS!*
€ 5.7502010202.188 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 januari 2010 |
| APK | 4 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 33.312 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Nissan Qashqai 2.0 AUT. Connect Edition *TRKHK, RIJKLAARPRIJS!*
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Prachtige Qashqai Automaat in de zeer complete Connect Edition. De Cafe-Latte metallic lak staat prachtig bij deze auto. Naast alle fijne extra's van de Connect Edition heeft deze auto ook al een trekhaak gemonteerd gekregen. Kortom een volle, scherp geprijsde automaat die wij rijklaar afleveren.
Afleverpakket
3 maanden
Let op: Bij L.D.Beumer bv geen vervelende verrassing in de showroom: WIJ BEREKENEN GEEN AFLEVERINGSKOSTEN! Onze prijzen zijn inclusief een onderhoudsbeurt en een nieuwe APK. Deze occasion wordt zonder meerprijs geleverd inclusief 3 maanden garantie!
Autobedrijf L.D.Beumer bv
Nieuwe Haven 7
3114AA Schiedam
010 4262868
info@ldbeumer.nl
www.ldbeumer.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 104 kW (142 pk) |
| Max. koppel | 196 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.320 x 1.783 x 1.623 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.353 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.960 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 - 1.513 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,7 s |
| Actieradius | 812 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,9 l/100km (1 op 12,7) |
| CO2-uitstoot | 189 g/km |
| Energielabel | E |




