

Nissan Qashqai
1.2 N-Connecta // 79.000 km // PANO // TREKHAAK // CAMERA // CRUISE // CLIMA //
€ 11.450201679.684 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 mei 2016 |
| APK | 30 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 30.405 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Kiezen voor Nissan is kiezen voor een wereldmerk in techniek en rijplezier. Zoals ze zelf zeggen: 'Innovation that excites'. De aandrijving van deze Nissan wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Het interieur baadt in een zee van licht door het glazen panoramadak. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 18 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
De vier camera's genereren samen een 360 graden beeld rond de auto, zodat u een volledig overzicht hebt van wat er rondom uw auto gebeurt. Zorgeloos en geconcentreerd rijden? Het navigatiesysteem wijst de weg! De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Knoppen voor audio-aanpassingen zijn onder direct handbereik met de audiobediening op het stuur. Voor storingvrije digitale radio-ontvangst zorgt de DAB-ontvanger. Deze auto is voorzien van regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur.
In de Nissan Qashqai heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Tijdens de rit hebt u altijd een bijrijder, want de verkeersbord-detectie leest de borden langs de weg en projecteert ze voor u op het instrumentarium. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Accident avoidance system is een actief hulpmiddel om aanrijdingen te voorkomen. De auto is ook uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Natuurlijk bent u van harte welkom om deze auto in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R19
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 265 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
Kosten afleverinspectie met kleine beurt, nieuwe apk keuring en €295,- Rijklaarmaakkosten-pakket inclusief onderhoud volgens fabrieksspecificatie 's, nieuwe APK, Bovag 40 punten check en 12 maanden Bovag garantie €1.295,- Let op dit zijn optionele kosten. Het vervangen van de distributieriem (indien nodig) valt niet binnen het afleverpakket. Inruil/financiering mogelijk. Bezichtiging buiten openingstijden (ook op zondag en in de avonduren) is mogelijk na telefonische afspraak. Informatie buiten openingstijden, 7 dagen per week tot 22.30 tel:06-51204900. Auto Centrale Alkmaar Berenkoog 3 1822 BH ALKMAAR
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 190 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.380 x 1.810 x 1.590 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.250 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.860 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 675 kg |
| Inhoud bagageruimte | 430 - 1.585 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 s |
| Actieradius | 948 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 133 g/km |
| Energielabel | C |




