

Nissan Qashqai
Acenta 1.6 Airco - trekhaak
€ 5.9002009144.519 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 november 2009 |
| APK | 4 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 23.893 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Leuk dat u onze advertentie bekijkt! Wilt u de auto komen bekijken en een proefrit maken? Neem dan contact met ons op via 06‑54654429, zodat we een afspraak kunnen inplannen en alle tijd voor u hebben. Lukt het overdag niet? Dan bent u ook ’s avonds welkom op afspraak.
De 12 maanden garantie die wij aanbieden is ondergebracht bij Autotrust en biedt landelijke dekking. Hierdoor kan elke klant altijd terecht bij een servicepunt in de buurt voor reparaties of onderhoud. Dat geeft extra zekerheid en gemoedsrust: u wordt geholpen, waar u zich ook in Nederland bevindt
Openingstijden:
Maandag en dinsdag op afspraak.
Woensdag vanaf 13:00 tot 18:00.
Donderdag en vrijdag vanaf 09:00 tot 20:00.
Zaterdag van 09:00 tot 16:00.
Wij bieden 12 maanden wettelijke non‑conformiteitsgarantie op al onze auto’s. Daarnaast kunt u kiezen voor aanvullende garantiepakketten met landelijke dekking via CAR Garantie.
Graag vooraf een berichtje of belletje, dan staan wij klaar voor u.
Tel: 06-54654429
Adres: Andco Motive Kesteren
Nedereindsestraat 38
4041XG Kesteren
Modelreeks: feb. 2007 - feb. 2010
Wielbasis: 263 cm
Interieurkleur: Grijs
CO₂-uitstoot (NEDC): 159 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Referentienummer: 236
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 84 kW (114 pk) |
| Max. koppel | 156 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.315 x 1.783 x 1.623 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.272 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.830 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 - 1.513 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,0 s |
| Actieradius | 970 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,4 l/100km (1 op 11,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| CO2-uitstoot | 159 g/km |
| Energielabel | B |




