

Nissan Qashqai
2.0 Acenta
€ 4.2502010284.779 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 oktober 2010 |
| APK | 13 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 27.444 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
inruil auto met nieuwe apk loopt en rijdt prima wij geven geen garantie met deze kilometerstand.
Met een Nissan weet u het zeker: groot rijplezier en toptechniek. Innovation that excites. De aandrijving van deze Nissan wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. In deze Nissan profiteert u onder andere ook van: 17 inch lichtmetalen velgen en verstelbare lendensteunen.
In een auto als deze kunt u niet zonder automatische airconditioning, zodat de temperatuur altijd goed is. Hoeveel ruimte u nog heeft bij het insteken? De parkeersensoren laten het weten! Da's gemakkelijk! Het luxeniveau in deze Nissan is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. Natuurlijk is er ook cruise control aan boord, waarmee u meer ontspannen en zuiniger rijdt. De uitrusting van deze auto is met lederen stuur en lederen versnellingspook behoorlijk compleet.
We kunnen u wel duizend dingen over deze auto vertellen, maar het is beter als u hem zelf komt bekijken en ervaren. Neemt u snel contact met ons op?
Onze auto's worden met de grootste zorg geselecteerd. Wij adverteren met de juiste km.stand en juiste uitvoeringen. Op verzoek is het mogelijk om bij ons een onafhankelijke DEKRA occasionkeuring uit te laten voeren. Ook zijn al onze occasions voorzien van een Nederlandse Auto Pas. Inruil Camper, Caravan, scooter, auto mogelijk. Woorden die bij ons bedrijf passen zijn: Kwaliteit, Klantvriendelijk, Service gericht. Het is ook mogelijk na telefonisch overleg om buiten kantoor uren te komen kijken.
Modelreeks: 2010 - 2014
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 705 kg
Wielbasis: 263 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 184 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 10,4 l/100km (1 op 9,6)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Inbegrepen afleverpakket: Geen aflevering: De prijs is Meeneemprijs
EU verantwoordelijke: Nissan Nederland BV Herikerbergweg 214 1101 CM Amsterdam, NL 08000231513 www.nissan.nl netherlands@nissan-services.eu
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 104 kW (142 pk) |
| Max. koppel | 196 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.330 x 1.783 x 1.606 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.255 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.960 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 677 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 - 1.513 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,1 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,4 l/100km (1 op 9,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| CO2-uitstoot | 184 g/km |
| Energielabel | D |





