
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Nissan Primera
Estate 2.0 Tekna Pack|Trekhaak|Camera|Stoelverwarming
€ 1.6802005230.403 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 februari 2005 |
| APK | 27 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Deze Nissan Primera Estate 2.0 Tekna Pack is een ruime en comfortabele stationwagen die bekendstaat om zijn praktische karakter en fijne rijcomfort. Ideaal voor wie op zoek is naar veel ruimte en een complete uitrusting voor een betaalbare prijs.
Met 230.403 kilometer op de teller en een NAP-gecertificeerde kilometerstand heeft deze Primera al de nodige ervaring, maar biedt hij nog altijd veel comfort en gebruiksgemak. De 2.0 benzinemotor zorgt voor een soepele rijervaring en maakt de auto geschikt voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten.
De Tekna Pack uitvoering is rijk uitgerust met fijne opties. De stoelverwarming zorgt voor extra comfort tijdens koude dagen, terwijl de achteruitcamera het parkeren en manoeuvreren een stuk eenvoudiger maakt. Daarnaast beschikt de auto over een trekhaak, ideaal voor een fietsendrager of aanhanger.
De APK loopt tot 27-01-2027, maar bij aflevering wordt de auto voorzien van een nieuwe APK én een onderhoudsbeurt, zodat je met een gerust gevoel de weg op kunt.
Kortom, een ruime en complete Nissan Primera Estate met comfortabele opties en veel praktische inzetbaarheid, ideaal als gezinsauto of ruime dagelijkse auto.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Hoofdsteunen actief
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- Koplampreiniging
Overig
- Premium-pakket (Elektrisch verstelbare voorstoel(en), Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Laadvermogen: 585 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Beschikbare afleverpakketten:
- Huisgarantie (inbegrepen): Bij aankoop van de auto, krijgt de klant 3 maanden huisgarantie van ons.
- APK bij aflevering (zonder meerprijs):
Bedrijfsinformatie
WELKOM BIJ CAR STORE CUIJK
Wij zijn Car Store Cuijk, specialist in aan- en verkoop van nieuwe en gebruikte auto's.
Bij ons treft u allerlei merken aan die wij graag aan u willen laten zien.
Bent u nieuwsgierig geworden?
Kom dan bij ons langs voor een bezichtiging!
Uiteraard kunt u ook op onze website rondkijken, wellicht vindt u hier uw droomoccasion.
- ZEKERHEID bij aankoop
Iedere auto wordt standaard geleverd met 3 maanden huisgarantie, zodat u zorgeloos kunt rijden.
- GARANTIEPAKKETTEN
Wij bieden garantie pakketten aan van RealGarant voor onze auto's tot 11 jaar oud. Zo kunt u met een gerust hart de weg op! Voor prijzen en de garantieduur kunt u contact met ons opnemen via e-mail, WhatsApp of telefonisch. We beantwoorden graag al uw vragen!
- FOTO'S
Let op: de foto's op onze advertenties kunnen afwijken van de werkelijke situatie door mogelijke kwaliteitsverlies tijdens het uploaden. De foto's op onze website zijn vaak scherper, maar ook daar kan enige kwaliteitsvermindering optreden. Onze foto's dienen dan ook als een uitnodiging om de auto ter plaatse beter te bekijken.
- ALGEMENE VOORWAARDEN
Onze algemene voorwaarden kunt u vinden op onze website.
- OPENINGSTIJDEN
Maandag: 08:00 - 23:59 op afspraak
Dinsdag: 08:00 - 23:59 op afspraak
Woensdag: 08:00 - 23:59 op afspraak
Donderdag: 08:00 - 23:59 op afspraak
Vrijdag: 08:00 - 23:59 op afspraak
Zaterdag: 08:00 - 23:59 op afspraak
Zondag: 08:00 - 23:59 op afspraak
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 192 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.680 x 1.760 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| gewicht | 1.355 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.940 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Inhoud bagageruimte | 465 - 1.670 l |
| Inhoud brandstoftank | 62 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 681 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 12,2 l/100km (1 op 8,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,1 l/100km (1 op 11,0) |
| CO2-uitstoot | 220 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Car Store Cuijk
Lange Beijerd 35431 NR Cuijk





































