
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Nissan Primastar
2.5CDi Dub.Cab.
€ 2.4442004287.395 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Datum eerste toelating | 12 mei 2004 |
| APK | 28 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 165 - € 165 |
Omschrijving
Nissan Primastar 2.5CDi Dub.Cab.
- Kenteken: 75-BN-NZ
- Merk: Nissan
- Model: Primastar
- Tellerstand: 287395 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2004
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: grijs
- Motorinhoud: 2484 cc
- Aantal cilinders: 4
- Vermogen: 99 kW / 135pk
- Ledig gewicht: 1804 kg
- Max. trekgewicht: 2000 kg
- Aantal zitplaatsen: 6
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 190 cm
- Laadruimte hoogte: 138 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Emissieklasse: Euro 3
Pakket: Optie pakket 6
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- Airco
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Zonwerend glas
Exterieur
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Sidebars
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
Interieur
- Airco
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Voordelig auto importeren uit Duitsland?? www.emilebakker.nl/importaanbod
Emile Bakker Premium Auto Import
Noordveenkanaal ZZ 12
7831 AS Nieuw Weerdinge
0591 - 521 946
info@emilebakker.nl
www.emilebakker.nl
We doen ons uiterste best om alles zo zorgvuldig mogelijk te adverteren. Het kán voorkomen dat er een afwijking zit in de advertentie aangezien deze automatisch worden gegenereerd.
Wij verzoeken u daarom ook zorgvuldig de opties te controleren welke voor u belangrijk zijn.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.484 cc |
| Max. vermogen | 99 kW (135 pk) |
| Max. koppel | 310 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.180 x 1.900 x 1.960 mm |
| Draaicirkel | 13,2 m |
| gewicht | 1.804 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.030 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 90 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Actieradius | 1.111 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,1 l/100km (1 op 12,3) |
Opties
Emile Bakker Premium Auto Import
Noordveenkanaal Zz 127831 AS Nieuw-Weerdinge





















