
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Nissan Primastar
2.0 dCi 130 L2H1 131PK|NAP|airco|cruise|LED|achteruitrijcamera|apple carplay|trekhaak|navi|parkeersensoren achter

Nissan Primastar
2.0 dCi 130 L2H1 131PK|NAP|airco|cruise|LED|achteruitrijcamera|apple carplay|trekhaak|navi|parkeersensoren achter
€ 19.950202293.131 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 4 mei 2022 |
| APK | 6 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 50.640 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 165 - € 165 |
Omschrijving
Nissan Primastar 2.0 dCi 130 L2H1, origineel Nederlands geleverd en altijd super goed onderhouden. Mooi uitgevoerd met onder andere: airconditioning, cruise control, LED, achteruitrijcamera, apple carplay, trekhaak met 2500KG trekgewicht, navigatiesysteem, parkeersensoren achter, elektrisch pakket, NAP, EURO6.
Deze auto wordt u aangeboden met een nieuwe APK en onderhoudsbeurt en 12 maanden (tot 20.000 KM) garantie. U kunt uw huidige auto inruilen. De afleverkosten zijn: € 1.995,-. Wij proberen bij elke advertentie zo secuur mogelijk te werk te gaan maar uiteraard is het mogelijk dat er fouten in de advertentie kunnen staan. Controleer vooraf of de voor u belangrijke dingen aanwezig zijn in de auto. Tot ziens bij Kragt Bedrijfswagens.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Passagiersstoel
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Overig
- 6-versnellingen
- Achterdeuren
- Afst. bed. voor centr. deurvergr.
- APK
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
- Audiobediening op het stuurwiel
- AUX/USB ingang
- Betimmerde laadruimte
- Bluetooth
- DAB+ ontvanger
- grijs kenteken
- Handsfree
- Multimedia voorbereiding
- nationale autopas
- Navigatie-pakket (Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Telefoonintegratie premium)
- Tussenschot volledig
- Tussenschot volledig
- Tussenwand zonder ruit
- Twee achterdeuren
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.195 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 350 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Informeer naar de financial lease-mogelijkheden
Beschikbare afleverpakketten:
- HUISGARANTIE (€ 995 ex BTW): Deze auto wordt u aangeboden met een nieuwe APK en onderhoudsbeurt en 3 maanden ( tot 7500 KM) garantie. U kunt uw huidige auto inruilen. De afleverkosten zijn: € 995,-. Wij proberen bij elke advertentie zo secuur mogelijk te werk te gaan maar uiteraard is het mogelijk dat er fouten in de advertentie kunnen staan. Controleer vooraf of de voor u belangrijke dingen aanwezig zijn in de auto. Tot ziens bij Kragt Bedrijfswagens.
Dit afleverpakket bevat: 3 maanden - HUISGARANTIE (€ 1.495 ex BTW): Deze auto wordt u aangeboden met een nieuwe APK, een onderhoudsbeurt en 6 maanden (tot 15000 KM) garantie. U kunt uw huidige auto inruilen. De afleverkosten zijn: € 1.495,-,. Wij proberen bij elke advertentie zo secuur mogelijk te werk te gaan maar uiteraard is het mogelijk dat er fouten in de advertentie kunnen staan. Controleer vooraf of de voor u belangrijke dingen aanwezig zijn in de auto. Tot ziens bij Kragt Bedrijfswagens.
Dit afleverpakket bevat: 6 maanden - HUISGARANTIE (€ 1.995 ex BTW): Deze auto wordt u aangeboden met een nieuwe APK en onderhoudsbeurt en 12 maanden (tot 20.000 KM) garantie. U kunt uw huidige auto inruilen. De afleverkosten zijn: € 1.995,-. Wij proberen bij elke advertentie zo secuur mogelijk te werk te gaan maar uiteraard is het mogelijk dat er fouten in de advertentie kunnen staan. Controleer vooraf of de voor u belangrijke dingen aanwezig zijn in de auto. Tot ziens bij Kragt Bedrijfswagens.
Dit afleverpakket bevat: 12 maanden
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.480 x 1.956 x 1.971 mm |
| gewicht | 1.815 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.010 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
Opties
Kragt Bedrijfswagens
Weerdhuisweg 118152 DN Lemelerveld

































