
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Nissan E-NV200
Optima | Keyless | Bluetooth | Cruise | Airco
€ 6.945201655.579 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 9 februari 2016 |
| APK | 9 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 32.391 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 139 - € 139 |
Omschrijving
LET OP DE PRIJS IS EXCLUSIEF 21% BTW.
Hierbij bieden wij u aan deze in nette staat verkerende Nissan e-NV200 Optima.
Deze bus verkeerd zowel van binnen als van buiten in nette staat en rijdt uitstekend.
Hierbij de optielijst vanaf fabriek:
airco automatisch
Alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Bluetooth
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Cruise control
Elektrische ramen voor
Elektronisch Stabiliteits Programma
mistlampen voor
Oplaadmogelijkheid
Radio cd speler
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar
Tussenschot volledig
Zijschuifdeur rechts
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
Interieur
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Overige
- Bluetooth
- Oplaadmogelijkheid
- Ramen-pakket (Achterdeuren met ruiten)
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: apr. 2014 - mrt. 2018
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 795 kg
Wielbasis: 272 cm
Interieurkleur: zwart
Fabrikant: Autobedrijf Rene Sypersma Verkoop De Hemmen 27 9206AG DRACHTEN, NL 0512510305 http://www.renesypersma.nl verkoop@renesypersma.nl
Verbruik combinatierit: 165 kWh/100km
Bedrijfsinformatie
De prijs voor deze auto is inclusief een geldige APK.
De auto wordt op uw naam overgeschreven en tevens wordt de auto altijd afgeleverd met een vloeistof inspectie.
Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Wij rekenen € 100,00 afleverkosten, deze kosten zitten al verwerkt in de prijs van de auto.
Autobedrijf Rene Sypersma BV is een dynamisch BOSCH CARSERVICE en BOVAG autobedrijf. Prima service, correct, plezierig en deskundig geadviseerd worden is ons motto. Wij hanteren zeer scherpe prijzen en zijn aangesloten bij de NATIONALE AUTOPAS. Kom, kijk vergelijk en u slaagt bij Autobedrijf René Sypersma. Kijk voor een complete fotoreportage: WWW.RENESYPERSMA.NL
Inruil van uw huidige auto is altijd mogelijk of uw boot, motor, caravan, scooter of camper. Bent u niet in staat gedurende openingstijden langs te komen, dan kunt u ook een afspraak maken om 's avonds langs te komen. Uiteraard is deze auto ook te financieren. Bel voor meer informatie naar: 0512-510305.
Autobedrijf René Sypersma
De Hemmen 27
9206 AG Drachten
0512-510305
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 80 kW (109 pk) |
| Max. koppel | 254 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.560 x 1.760 x 1.850 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.455 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.250 kg |
| Topsnelheid | 123 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,0 s |
| Actieradius | 170 km |
Opties
Autobedrijf René Sypersma verkoop
De Hemmen 279206 AG Drachten



























