
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Nissan NT400
35.14 2.5 dCi 340 DC 6P.- Elektische kiep - NAP
€ 14.950201581.528 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (2 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Datum eerste toelating | 23 april 2015 |
| APK | 18 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 41.360 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 201 - € 201 |
Omschrijving
Nissan NT400 35.14 2.5 dCi 340 Dubbel Cabine 6Personen.- Elektische bedienbare kiepbak - Dubbel lucht - NAP - 1e eigenaar - Dealer onderhouden.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
Exterieur
- Vering verzwaard
Overig
- Dubbel lucht
- Elektrische Kiep klep
- NAP
Meer informatie
Carrosserievorm: Chassis cabine
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 1.282 kg
Wielbasis: 340 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Schade: schadevrij
Aantal handzenders: 1
Bedrijfsinformatie
Wij kunnen ter plaatsen alles regelen: Tenaam stellen en verzekeren binnen een paar minuten is alles geregeld, ook Financieren is bij ons mogelijk!
Voor een scherp geprijsde auto bent u bij MD Automobielen aan het juiste adres. Wij hebben altijd een grote voorraad van auto's staan. Doordat wij een RDW erkenning hebben kunt u bij ons uw "nieuwe" auto gelijk op naam zetten en van uw eventuele inruil auto krijgt u direct een vrijwaringbewijs. U ontvangt hiervoor een marktconforme handelsprijs en gelijk een vrijwaringbewijs. De auto zal schoon gemaakt worden van zowel de binnen als buitenkant. Ook zal de auto een algehele controle krijgen waarbij de auto gecontroleerd wordt op lampen, geldige APK, bandenspanning, onderhoud en vloeistoffen. Daarnaast zullen wij een eventuele inruil auto vrijwaren en uw gekochte auto tenaamstellen. Doordat wij regelmatig onderweg zijn om auto's in te kopen hanteren wij ruime openingstijden zodat u niet snel voor een dichte deur komen te staan.(graag even bellen van te voren ) Heeft u naar aanleiding van deze advertentie nog vragen? Gewoon even bellen wij staan u graag te woord! Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beinvloeden.
-De prijs voor deze auto is inclusief geldige APK.
-De auto wordt op uw naam overgeschreven.
-De auto heeft een pre inspectie en vloeistof controle gehad.
-Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
-Al onze auto's worden afgeleverd inclusief Nationale Auto Pas!
-Inruil is altijd mogelijk!
-U bent van harte welkom voor een bezichtiging en proefrit. De koffie staat klaar.
- Wij zijn ook te volgen via Instagram voor het meest actuele nieuws @MDautomobielen
WWW.MD-AUTOMOBIELEN.NL
06 42 36 70 76
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (2 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.488 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 6.046 x 1.870 x 2.116 mm |
| Draaicirkel | 12,5 m |
| gewicht | 2.218 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 90 l |
| Topsnelheid | 134 km/h |
| Actieradius | 999 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,6 l/100km (1 op 9,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 8,1 l/100km (1 op 12,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,0 l/100km (1 op 11,1) |
| CO2-uitstoot | 237 g/km |
Opties
MD Automobielen B.V.
Expeditieweg 44715 RM Rucphen





























