

Nissan Note
1.4 Connect Edition | Airco | Elektrische ramen |
€ 4.4502011163.714 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 mei 2011 |
| APK | 22 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 19.040 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
***Deze auto staat op de Locatie: Reinier de Graafweg 2A te Delft 015-5150020 ***
DIGO is al 60 jaar een begrip in de regio en ver daar buiten. Wij hebben 250 occasions op voorraad verdeeld over 2 vestigingen te Delft. Meer weten? www.digodelft.nl
Dit is een fijne, compacte auto die u desondanks zal verrassen door de geboden ruimte. De motor maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof. Verder is de Nissan uitgerust met: 16 inch lichtmetalen velgen en extra getint glas.
Nooit meer te warm of te koud. De electronic climate control zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. De parkeersensoren waarschuwen wanneer u te krap inparkeert of dat ene paaltje niet hebt gezien. Achter het stuur van deze Nissan bent u niet alleen. De auto kijkt als het ware met u mee tijdens de rit. De regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is en de automatisch inschakelbare verlichting doet de lichten voor u aan. Ook fijn als u op de voorgeschreven snelheid wilt blijven: de cruise control. Met navigatiesysteem, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze Nissan helemaal compleet.
Klinkt dit allemaal aantrekkelijk? Maak dan een afspraak met onze verkoper!
Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorg gemaakt. Het is echter mogelijk dat in de advertentietekst bepaalde opties en/of accessoires abuis verkeerd zijn vermeld. Mochten bepaalde opties of accessoires essentieel voor u zijn vraag er dan naar bij de aankoop.
Direct online bestellen kan natuurlijk ook. ( vanaf 10.000 met het BOVAG pakket)
Alleen bij een online bestelling :
* Gratis thuisbezorgd.
* Altijd met de beste voorwaarden
* Altijd met 14 dagen bedenktijd regeling ( vraag de voorwaarden)
Openingstijden showroom
Maandag t/m vrijdag : 09.00 – 18:00 uur
Vrijdag: 19.00 – 21:00 uur
Zaterdag: 10.00 – 17:00 uur
Modelreeks: 2006 - 2013
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 479 kg
Wielbasis: 260 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 139 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Inbegrepen afleverpakket: BASIS PAKKET:
Een geldige APK
Een basis poetsbeurt buitenzijde
Een basis Interieur reiniging binnenzijde
Alle vloeistoffen op fabrieksniveau
Een technische basischeck auto en carrosserie van 35 punten
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.386 cc |
| Max. vermogen | 65 kW (89 pk) |
| Max. koppel | 128 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.100 x 1.690 x 1.550 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.067 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.546 kg |
| Trekgewicht geremd | 760 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 510 kg |
| Inhoud bagageruimte | 437 - 1.332 l |
| Inhoud brandstoftank | 46 l |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,4 s |
| Actieradius | 779 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | C |



