

Nissan Note
1.4 Visia
€ 3.9502010130.202 km
Handmatig
Benzine
MPV
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 april 2010 |
| APK | 30 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 16.550 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Met hun doordachte ontwerpen en hoge kwaliteit onderscheiden de Japanse auto's zich al tientallen jaren. Ook dit is weer zo'n bijzonder goede Japanse auto. De aandrijving van deze Nissan wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
U vindt in deze auto ook airconditioning.
Meer weten? Neem nu contact met ons op voor een afspraak.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/60 R15
Laadvermogen: 479 kg
Wielbasis: 260 cm
Emissieklasse: Euro 4
Welkom bij autohandelhoning bv, met een ruime voorraad van +/- 250 auto's zijn wij één van de grotere aanbieders van Nederland! Door onze kennis en ervaring leveren wij als één van de goedkopere in Nederland! Wij helpen u graag bij het vinden van de perfecte auto, uiteraard met de service die u van ons gewend bent.
Al onze auto's worden aangeboden tegen scherpe prijzen zonder bijkomende kosten. De prijs die je ziet is ook de prijs wat je betaald bij aanschaf!
All our care are offered at competitive prices without additional costs. The price you see is also the price you pay when purchasing!
Inruil en financiering is mogelijk!
ALLE AUTOS WORDEN RIJ KLAAR GELEVERD INCL APK GEEN EXTRA KOSTEN!
ALLE PRIJZEN ZIJN ALL IN PRIJZEN!
Voertuigen tenaamstellen is bij ons op locatie mogelijk!
Wij verzorgen zelf export papieren met kenteken en verzekering.
We can handle export documents and insurance.
Wir machen uns zu exportieren Papiere mit Anmeldung und Versicherung.
Bekijk onze website voor meer foto’s en al onze diensten.
Bij alle aangeboden voertuigen schrijf- en tekst fouten voorbehouden.
GEEN AFLEVERINGSKOSTEN
INRUIL MOGELIJK
BEL 0642724196 of 0611847434
Export trailer €50,-
Export Drive €150,-
Autohandel honing is aangesloten bij de VWE, RDW en de Nationale Autopas (NAP)
Kom Vrijblijvend een Kijkje Nemen.
+/- 250 Auto's Op Voorraad.
koffie staat altijd klaar.
ALLE AUTO’S STAAN VERSPREID OVER 4 LOCATIES BEL ALTIJD VOOR DAT U VERTREKT
BEL VOORDAT U VERTREKT
0642724196 / 0611847434
OPENIGSTIJDEN:
Wij zijn 24/7 open en bereikbaar
Autohandel Honing.
Adres: Uraniumweg 19
3812RJ AMERSFOORT
Tel: 0642724196 / 0611847434
E-mail: info@autohandelhoning.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.386 cc |
| Max. vermogen | 65 kW (89 pk) |
| Max. koppel | 128 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.080 x 1.690 x 1.550 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.067 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.546 kg |
| Trekgewicht geremd | 760 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 510 kg |
| Inhoud bagageruimte | 437 - 1.332 l |
| Inhoud brandstoftank | 46 l |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,4 s |
| Actieradius | 779 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | C |



