

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 april 2026 |
| APK | 8 april 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 35.920 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 158 - € 173 |
Omschrijving
Dit betreft een demonstratieauto, de kilometerstand kan hierdoor afwijken. Vraag naar de actuele kilometerstand.
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Arnhem afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-arnhem@bochane.nl
Autobedrijf Bochane Arnhem behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Arnhem is officieel dealer van RENAULT, DACIA en NISSAN. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Graag tot ziens bij Bochane Arnhem!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 18" Iconic lichtmetalen velgen
- Authentic Blue
- buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- chroom delen exterieur
- Extra getint glas
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
- Premium harman kardon® audiosysteem met 9 luidsprekers
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
Interieur & Comfort
- Grijs/blauw - Leder PVC / Stof (Audacious)
- voorstoelen verwarmd
- binnenspiegel automatisch dimmend
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur kunstleder
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dodehoekdetectie met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- Technische inspectie
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 416 km
Laadvermogen: 503 kg
Wielbasis: 254 cm
Interieur
Interieurkleur: Interieur Audacious
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Leaseprijs: full operational lease € 579 p/m (60 maanden, 10.000 km); private lease € 629 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard Afleverpakket (inbegrepen):
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen - Basis Afleverpakket (€ 795 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud, Complete reinigingsbeurt binnen en buiten, Minimaal 1 jaar geldige APK, Technische inspectie, Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden, Vloeistoffen controle en bijvullen, € 25,- brandstof of volle accu
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Nissan Nederland BV Herikerbergweg 214 1101 CM Amsterdam, NL 08000231513 www.nissan.nl netherlands@nissan-services.eu
Overige informatie
Basiskleur: blauw / zwart
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee

Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 245 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.970 x 1.770 x 1.499 mm |
| Draaicirkel | 10,3 m |
| gewicht | 1.427 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.930 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 277 - 1.057 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Actieradius | 416 km |
| Energielabel | A |
Opties
Bochane Arnhem
Veldoven 76826 TS Arnhem
















































