
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Nissan Micra
1.2 Visia|Automaat|Airco|5Drs
€ 2.9992004114.285 km
Automatisch
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 mei 2004 |
| APK | 15 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
**Nissan Micra 1.2 Visia Automaat · Blauw · Zuinig ·
Maak kennis met deze charmante Nissan Micra 1.2 Visia. De auto heeft rondom gebruikssporen, waarmee rekening is gehouden in de scherpe prijsstelling. Deze compacte hatchback staat garant voor betrouwbaar rijgenot en is ideaal voor stadsverkeer dankzij zijn wendbaarheid en praktische formaat. Uitgevoerd in een frisse blauwe kleur en voorzien van een comfortabele automatische transmissie, is deze Micra de perfecte metgezel voor elke rit.
Je geniet van comfortabele standaardopties zoals elektrische ramen vóór, een bestuurdersstoel die in hoogte verstelbaar is, hoofd- en zijairbags voor optimale veiligheid en een boordcomputer. Praktisch in gebruik dankzij een achterbank die in delen neerklapbaar is. Bovendien is deze Micra uitgerust met stuurbekrachtiging, bumpers in carrosseriekleur en centrale vergrendeling met afstandsbediening.
Aanvullende opties en accessoires
- Hoofdsteunen actief
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/60 R15
Laadvermogen: 520 kg
Wielbasis: 243 cm
Emissieklasse: Euro 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Mogelijkheden bij Autotip :
- In- en verkoop van gebruikte auto's
- Inruil mogelijkheden
- Export
BELANGRIJK! Wij vragen u altijd even te bellen voordat u ons wilt bezoeken. Het zou heel jammer zijn als u voor een dichte deur komt te staan!
IMPORTANT! We always ask you to call before you want to visit us. It would be very unfortunate if you were confronted with a closed door!
Ondanks onze grote zorgvuldigheid kunt U aan deze advertentie geen rechten ontlenen en zijn alle gegevens onder voorbehoud van (type)fouten.
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag 10:00 t/m 17:00
Zaterdag van 10:00 t/m 18:00
Zondag van 11:00 t/m 15:00
Buiten onze vaste openingstijden zijn wij geopend op afspraak.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 4 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.240 cc |
| Max. vermogen | 59 kW (80 pk) |
| Max. koppel | 110 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.720 x 1.660 x 1.540 mm |
| Draaicirkel | 9,2 m |
| gewicht | 955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.475 kg |
| Trekgewicht geremd | 350 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Inhoud bagageruimte | 371 - 584 l |
| Inhoud brandstoftank | 46 l |
| Topsnelheid | 145 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 17,9 s |
| Actieradius | 696 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,2 l/100km (1 op 12,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| CO2-uitstoot | 161 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Autotip
Van Heelulaan 814624 BL Bergen op Zoom



















