
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Nissan Micra
1.2 Acenta 5-drs / AUTOMAAT / AIRCO / NW-STAAT / 95dkm
€ 7.985201495.422 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 juli 2014 |
| APK | 17 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 15.840 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Zeer mooie en keurig verzorgde nissan micra 1.2i 5-drs AUTOMAAT met airco.
Kilometer-regristratie N.A.P / 2-sleutels / onderhoudsboekje afgestempeld / keurig bij de nissan micra aanwezig.
Verder voorzien van o.a : automaat / airco / elektr.ramen.voor / centr.deur.vergr / elektr.spiegels / cruise.control / bediening.stuurwiel / leder.stuurwiel / handsfree.bellen / parkeerhulp.achter / audio / enz.
* garantie en afleveringspakket vraag naar de voorwaarde *
Aanvullende opties en accessoires
Interieur
- 12Volt aansluiting
Overige
- Bluetooth
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
Meer informatie
Modelreeks: sep. 2013 - jan. 2016
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 471 kg
Wielbasis: 245 cm
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: Autobedrijf Fa. Looymans Baarzenstraat 7 5262GD VUGHT, NL 073-6563072 http://www.looymansautos.nl info@looymansautos.nl
Bedrijfsinformatie
Voor meer informatie kunt u ook contact opnemen met Bart Looymans, tel. 06-50648213
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.198 cc |
| Max. vermogen | 60 kW (82 pk) |
| Max. koppel | 110 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.830 x 1.670 x 1.530 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 954 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.425 kg |
| Inhoud bagageruimte | 265 - 1.132 l |
| Inhoud brandstoftank | 41 l |
| Topsnelheid | 161 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,5 s |
| Actieradius | 759 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 125 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Looymans Auto's
Helvoirtseweg 1595263 EC Vught




