
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Nissan Micra
1.2 DIG-S Acenta Prachtige auto! | Airco | Bluetooth telefoonvoorbereiding | Cruise control

Nissan Micra
1.2 DIG-S Acenta Prachtige auto! | Airco | Bluetooth telefoonvoorbereiding | Cruise control
€ 7.199201477.073 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 maart 2014 |
| APK | 21 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 14.725 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Deze Nissan Micra is wereldklasse in stadsformaat. De motor in deze Nissan maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof. Cruise control is aanwezig; prettig voor de lange einden. Met de aanwezige airconditioning bepaalt u zelf het binnenklimaat. De Nissan is standaard voorzien van: lederen stuur en versnellingspook, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer. Als u al weet dat dit de auto is die u wilt hebben, dan hoeft u niet langer te wachten. U kunt nu al besluiten om deze Nissan te kopen. Wij reserveren de auto dan voor u en nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Disclaimer: LET OP: Getoonde afbeeldingen kunnen afwijken van de daadwerkelijke voorraadauto. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Vraag onze verkoopadviseurs naar specificaties van deze auto.
Aanvullende opties en accessoires
- AUX aansluiting
- TP Verkeersinformatie
- USB Aansluiting
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2013 - okt. 2016
Referentienummer: 3344033
Maten en gewichten
Laadvermogen: 545 kg
Wielbasis: 245 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1060 kg
Verwachtte leveringsdatum: 21-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 21-03-2014
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.198 cc |
| Max. vermogen | 72 kW (98 pk) |
| Max. koppel | 142 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.830 x 1.670 x 1.530 mm |
| Draaicirkel | 9,3 m |
| gewicht | 960 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.505 kg |
| Inhoud bagageruimte | 265 - 1.132 l |
| Inhoud brandstoftank | 41 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,3 s |
| Actieradius | 953 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 99 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Cees Jansen Auto's
Veldzichtweg 143851 SH Ermelo


























































