
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Nissan Micra
1.2 Mix AIRCO APK 04-2027
€ 1.6952010175.779 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 augustus 2010 |
| APK | 26 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 4.090 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Omschrijving
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/70 R14
Laadvermogen: 538 kg
Wielbasis: 243 cm
Emissieklasse: Euro 4
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.240 cc |
| Max. vermogen | 48 kW (65 pk) |
| Max. koppel | 110 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.720 x 1.660 x 1.540 mm |
| Draaicirkel | 9,2 m |
| gewicht | 937 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.475 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 510 kg |
| Inhoud bagageruimte | 251 l |
| Inhoud brandstoftank | 46 l |
| Topsnelheid | 154 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 16,3 s |
| Actieradius | 779 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Kings Car
Schouwrooij 65281 RE Boxtel



















